PlayStation Plus Eylül Ayı Ücretsiz Oyunlar Listesi Açıklandı

tarafından
537
PlayStation Plus Eylül Ayı Ücretsiz Oyunlar Listesi Açıklandı
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Yepyeni konsepti ve işleyiş sistemi ile kısa zaman içerisinde fark yaratmayı başaran PlayStation Plus, zaman içerisinde her ay gelenek haline getirmiş olduğu ücretsiz oyunlar listesi ile insanları kendisine hayran bırakmaya devam ediyor. Gelen bilgiler incelendiği zaman özellikle Eylül ayı listesi çok ciddi anlamda merak edilen konulardan birisi durumundaydı.

PlayStation Plus Eylül ayı ücretsiz oyunlar listesi, kısa bir zaman dilimi içerisinde internet üzerinden resmen açıklandı. 1 Eylül 2017 Cuma günü tarihi itibari ile resmen herkesin beğenisine sunulacak olan bu oyunları ücretsiz şekilde indirebilecek ve konsollarınızda güven içerisinde oynayabilme şansına sahip olabileceksiniz. Lafı daha fazla uzatmadan oyun listemize bakalım.

PlayStation Plus Eylül Ücretsiz Oyunlar Listesi

Hemen hemen her telden oyunu yine liste içerisine dahil etmiştir. Plus üyesi olan kullanıcılar, yine üyeliklerine giriş yaparak internet üzerinden bu oyunları cihazlarına indirip oynayabilecekler. Herhangi bir şart yok. Ücretli üye olmanız bu anlamda sizlerin ayrıcalığı olacak. Liste içerisinde yer alan diğer oyunlar aşağıdaki gibidir;

  • inFamous: Second Son – PS4
  • Strike Vector EX – PS4
  • Truck Racer – PS3
  • Handball 2016 – PS3
  • We Are Doomed – PS Vita (PS4 ile Cross-Buy)
  • Hatoful Boyfriend – PS Vita (PS4 ile Cross-Buy)

Oyunlar, internet üzerinde en ciddi şekilde popüler olan oyunlardan sadece bazıları. Bununla birlikte gelecek dönemde daha yeni seçenekler ön plana çıkacak.