Pervin Bulgak’la güzellik ve yaşam formülleri

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Biyolog-Kozmetolog ve Güzellik Uzmanı Pervin Bulgak’ın yeni kitabı çok kısa sürede 2. baskı yaptı.

Sadece kadınların değil erkeklerin de faydalanabileceği reçetelerin olduğu kitap, satış listelerinde üst sıralarda kendine yer edindi.

Pervin Bulgak’ın 2. Kitabı, içeriği bakımından yoğun ilgiyle karşılaştı.
Etkisi sayısız kere ispatlanmış çok önemli formüller.
Cinsiyet ve yaş gruplarına göre özel tavsiyeler.
Vücut için faydalı sağlık bilgileri.
Ve Türkiye’de ilk kez, kendi alanında UYGULAMALI DVD HEDİYESİ ile…

Pervin Bulgak bu kitapta, yıllardan bu güne gelen akademik bilgisi, sayısız deneyimi ve uzmanlığıyla hazırladığı çok önemli formülleri ve etkileri ispatlanmış dahiyane reçeteleri paylaşıyor. Kitapta yer verdiği formüllerin, reçetelerin ve tavsiyelerin hepsi de, evinizde kendi kendinize hazırlayabileceğiniz, çok hesaplı ve hazırlanışı kolay, uygulaması pratik bitkisel karışımlardan oluşmakta.

Güzelliğin, sadece vücut güzelliği olmadığını her fırsatta dile getiren Pervin Bulgak kitapta, sağlıklı bir vücuda sahip olmanın sırlarını da paylaşıyor. Bitkisel karışımlar eşliğinde; sağlıklı ve güzel bir bedenin nasıl olacağını, mevsimsel reçeteleri, cinsiyet ve yaş gruplarına göre özel formülleri, bitkilerin nasıl kullanılacağı-yenileceği-içileceği gibi daha sayısız önemli konuyu ayrıntılarıyla sunuyor.

Pervin Bulgak bu ikinci kitabında, sadece kadınlar için değil, erkekler içinde çok önemli bazı formüller veriyor. ‘Güzel görünmek, yaşlanmayı geciktirmek ve sağlıklı yaşamak erkeklerinde hakkı’ düşüncesiyle, uygulaması kolay bilgileri paylaşıyor.

 

Kaynak:kadınvekadın.com

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.