Perfume Jewels Kişisel Bakım Ürünlerinde Anneler Günü’ne Özel Fırsat!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Anneler Günü’ne özel olarak düzenlenen bu kampanya ile kaynağı yıldızların ışıltısı olan Perfume Jewels kişisel bakım ürünlerinin 20 farklı ve hoş koku seçeneği anneleri mutlu kılacak. Kampanya dahilinde Perfume Jewels ürünlerinden bir adet alan herkese dilediği ikinci Perfume Jewels ürünü hediye edilecek. Perfume Jewels ürünleri http://www.perfumejewels.com ve http://www.eyupsabrituncer.com/shop/adresinden sipariş üzerine evinize kadar teslim ediliyor.

89 yıllık tecrübesi ile Türkiye‘de kokunun duayeni olarak kabul edilen Eyüp Sabri Tuncer, yeni jenerasyon markası Parfume Jewels ile Anneler Günü için çok özel bir kampanya başlattı. Bir ürün alana bir ürün hediye edilecek olan kampanya 08 Mayıs-14 Mayıs tarihleri arasında ve cleansing gel (duş jeli), body lotion (vücut losyonu), body splash ve eau de parfum (parfüm) ürünlerinin tümünde geçerli olacaktır.

Bu kampanya ile annelerine güzel bir sürpriz yapmak isteyen herkes için kaçırılmaması gereken bir fırsat sunulacak. Perfume Jewels dünyanın en iyi perfumerleri tarafından seçilen, farklı zevk ve beğenilere hitap eden 20’si kadın, 5’i erkeklere özel olarak tasarlanmış hoş koku seçenekleri ile ileri üretim teknolojileri kullanılarak Eyüp Sabri Tuncer markası güvencesiyle üretildi.

Perfume Jewels serisinde kadınlar için hazırlanan Blue Nights, By Chance, Cherry Pie, Cutie Pie, Empress, Euphony, For Her, Hot Kisses, Nuit De Noir, Passionate Love, Potion Of Love, Pretty Women, Pure Love, Silky Touch, Silver Rain, Summer Dream, The Adventure, The Due, Time Million, Try 2 Love farklı ve hoş koku seçenekleriyle seride yerlerini alıyor.

Erkekler için hazırlanan Guiltless, Hero, Myth, Wild Ideas, Mid Point gibi çeşitler de beylere hoş koku alternatifleri sunuyor.

Perfume Jewels Kişisel Bakım Seti

Perfume Jewels Cleansing Gel (Duş Jeli)

Perfume Jewels Duş Jeli, cildinizi kurutmadan, doğal dengesini bozmadan derinlemesine temizler ve nemlendirir.

Perfume Jewels Body Lotion

Perfume Jewels Vücut Losyonu cilt tarafından hızlı bir şekilde emilerek mükemmel bir bakım uygular. Yüksek nemlendiricili ve cildi besleyici vitamin içeriği ile tüm vücudunuza uzun süreli satensi bir yumuşaklık ve pürüzsüz bir his kazandırır. Sodium PCA, E Vitamini içeriğiyle de hücreleri korur, onarır ve güçlendirir.

Perfume Jewels Body Splash

Perfume Jewels Vücut Spreyi, birbirinden cazip esanslar ve kışkırtıcı aromalarla duş aldıktan sonra ya da dilediğiniz zaman kullanıldığında taze ve nemlenmiş cildinizin keyfini çıkarmanızı sağlar.

Perfume Jewels Eau de Parfum

Perfume Jewels Parfümü ise dünya trendlerinden esinlenilerek oluşturulan birbirinden hoş kokuları ile sizi gün boyu çekici kılar.

Perfume Jewels ürün serisinden en etkili sonucu almak için, duş jelinin ardından temiz cildinize vücut losyonu ve vücut spreyi son olarak ise parfümü bir set olarak kullanmanız öneriliyor.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.