Penti Markasının Yeni Reklam Yüzü ASLI ENVER

tarafından
531
Penti Markasının Yeni Reklam Yüzü ASLI ENVER
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Uzun bir süredir arayışı içerisinde olunan Penti yeni reklam yüzü, resmen açıklandı. Kadın çorapları konusunda ülkemizin önde gelen markalarından birisi olmayı başaran ve yaptığı yeni reklam yatırımları ile de ciddi anlamda ön plana çıkan Penti, birçok kişinin beklemediği bir anlaşma yaparak reklam yüzü konusundaki adımını net şekilde attı.

Penti yeni reklam yüzü Aslı Enver oldu. Ülkemizin son dönemdeki yükselen değerlerinden birisi olan ve rol aldığı diziler ile de adından sıklık ile söz ettiren Enver, bu markanın reklam yüzü olarak aslında kendisi için de ilk olacak bir reklam deneyimine imza atacak. Konu ile alakalı olarak en net açıklamalar birinci ağızlardan da yapıldı.

Aslı Enver Penti Tanıtım Yüzü Oldu

Açıklama, normalden biraz daha geç yapıldı. Yukarıda görmüş olduğunuz resimler, aslında markanın tanıtım reklam filmi çekimlerinden alındı. Kısacası yakın bir zaman dilimi içerisinde Penti yeni reklam yüzü Aslı Enver, televizyonlarda kendisini tüm sevenleri ile paylaştıracak mükemmel bir reklam filminde rol alacak.

HEP BENİMLE sloganı ile 4 yakın arkadaşın konu alacağı reklam filmi serisi, ilerleyen süreçte Penti kullanıcılarını da içerecek olan tanıtım ve promosyon kampanyaları ile de kendisini gösterecek gibi görünüyor. Kısa zaman içerisinde bu anlamda da en yeni detayları sizlere sunacağız.