Parks by Park Bravo ile sonbaharda maskülen şıklık

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Parks by Park Bravo kadınsılığı minimal düzeyde tuttuğu sonbahar/kış koleksiyonu ile maskülen bir şıklık vaadediyor.

Parks by Park Bravo maskülen detaylarla süslediği sonbahar kış koleksiyonunda farklı bir stile bürünmenizi sağlayacak. Kadınsı çizgiler korunarak maskülen detaylarla şık bir görünüm sağlanan yeni koleksiyon ile kendinizi daha güçlü hissedeceksiniz.

Temiz hatlar, parlak gümüş detaylar, füturistik vizyonlar ile de her zamanki modern kadın imajının korunduğusonbahar/kış koleksiyonu kendine güvenen, genç, cesur kadınların beğenisini kazanacak.

Parks by Park Bravo‘nun couture kumaşların tercih edildiği yeni koleksiyonunda siyah ve kar beyazı renkleri öne çıkıyor. Mat ve parlak kumaşların birarada kullanıldığı koleksiyonda bulut pembesi, sis grisi ve demir koleksiyonun öne çıkan diğer renkleri.

Yaz sıcaklarının geride kaldığı sonbahar günlerine yakışır şekilde merhaba demek için Parks by Park Park Bravo‘nun stilinize farklılık ve yenilik katacak sonbahar/kış koleksiyonuna göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

 

Kaynak:kadınvekadın.com

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.