Parkinson’la Kaliteli Bir Yaşam Mümkün!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Parkinson hastalarının yaşamlarını kolaylaştıracak bilgiler uygulamalı filmler yardımıyla parkinson.info.tr sitesinde paylaşılıyor.

Parkinson hastalığı, beyin sinirlerinde meydana gelen tahribat sonrası oluşan bir hastalıktır. Parkinson’a karşı uygulanan tedavinin daha etkili olabilmesi için yaşam alanlarında alınması gereken önlemler ve yapılması gereken egzersizler hasta yaşamında önemli yer tutmaktadır.

Boehringer Ingelheim Türkiye hazırladığı internet sitesinde Parkinson hakkında doktorların hastalıkla ilgili açıklamalarına yer veriyor. Sitenin amacı, hastaların yaşam alanlarında dikkat edilmesi gerekenler ve şikayetlerinin azalmasına yardımcı olacak egzersizler hakkında hastaları ve yakınlarını bilgilendirmek.

Boehringer Ingelheim Hakkında

Boehringer Ingelheim, dünyanın önde gelen 20 ilaç şirketinden biridir. Genel merkezi Almanya’nın Ingelheim kentinde bulunan şirket, dünya genelinde 145 iştiraki ve 44.000’den fazla çalışanı ile faaliyet göstermektedir. Aile şirketi olarak kurulduğu 1885 yılından bu yan kendini insan ve hayvan ilaçları için yüksek tedavi değeri olan yepyeni ürünlerin araştırma, geliştirme, üretim ve pazarlamasına adamıştır.

Sosyal sorumluluk konusunda üzerine düşen görevi yerine getirmek Boehringer Ingelheim kültürünün önemli bir parçasıdır. Sosyal projelere olan bağlılık ve tüm çalışanlarını önemseme, saygı, eşit fırsatlar, kariyer ve aile yaşamı arasındaki denge ortak işbirliğinin temelini oluşturmaktadır. Çevre koruması ve sürdürülebilirliği Boehringer Ingelheim’in girişimlerinde her zaman ana odak noktası olmuştur.

2011 yılında Boehringer Ingelheim, net satışı olan 13.2 milyar €’nun yaklaşık %23.5’ini en büyük iş segmenti olan Reçeteli ürünler alanında ARGE faaliyetlerine ayırmıştır.

Daha ayrıntılı bilgi için lütfen www.boehringer-ingelheim.com veya www.boehringer- ingelheim.de internet sitelerimizi ziyaret ediniz.

 

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.