Parfümünüzün Ömrü Nasıl Uzar?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Parfümünüzü daha uzun süre kullanmak istiyorsanız uygulamanız gereken bir kaç küçük püf nokta var!

Parfümünüzü daha uzun süre kullanmak istiyorsanız saklama koşullarına dikkat etmelisiniz. Parfümün dayanıklılığını artırmak için bunları yapın;

-Parfümü sıktıktan sonra kapağını sıkıca kapattığınızdan emin olun.

-Parfümünüzü güneş alan yerlerde bırakmayın. Serin ve gölgede kalması ömrünü uzatır.

-Parfümüzünü nemli ortamlardan uzak tutun.

-Parfümü çekmecede saklamak en doğrusu olacaktır.

 

Parfümünüzün daha kalıcı olması için

Parfümünüzün daha kalıcı olması için parfümünüzle aynı kokuya sahip bir vücut losyonu veya kremi kullanarak parfümünüzün etkisini güçlendirebilirsiniz.

Parfümü kullanmanın en iyi yolu onu çıplak tene uygulamaktan geçtiğini aklınızdan çıkarmayın. Bu ten ile parfüm arasında bir bağ oluşmasına ve kokunun kisiselleşmesine yardımcı oluyor. Ten üzerinde ısınan parfüm, vücut ısısıyla yükseldiği için, her zaman giysi üzerine uygulanan kokudan daha kalıcı oluyor.

Parfüm uygulamadan önce kullandığınız el kremi veya şampuan gibi ürünler bir süre sonra etkilerini kaybederler.  Yani parfümünüz etkisini devam ettirir.

Parfümün kalıcılığını koruması için bileklerinizin iç kısımları ve boyun gibi bilinen bölgelerin haricinde uzun süre kalıcılık sağlayan ve tahrik edici özelliği bulunan ense bölgesini siz de deneyin.

Fazla uygulanan bir parfümü dengelemek oldukça zordur. Kokusuz bir vücut losyonunu parfümü uyguladığınız kol ve boyun bölgelerinize sürün. Bu losyon kokunun dağılmasını sağlar.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.