Parfümünüz Sizi Zayıflatıyor mu?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

“Veld’s”estetik görünüm arzusu ilekadınların hayalini”Prends-Moi” ile gerçekleştirdi!

Prends-Moi, kilo kontrole yardımcı özel formülü ileestetiği mutlulukla birleştiren bir parfümdür. Güney Afrika’nın batısındayetişen Fynbos makilerinden ve Beguela nehrinden etkilenilerek yaratılan Prends-Moi, cildinizi okşarken meyvemsi ve çiçeksi kokularla bezenmiş bir cenneti size sunuyor.

6 bin kişinin sıraya girdiği dünyanın ilk zayıflamaya yardımcı parfümü
“Prends-Moi” artık Türkiye’ de!

Bu özel parfüm ABL Kozmetik tarafından tüketicilere sunuluyor.

Nöro-kozmetik bitkiler ve parfüm notaları terapisi içeren Prends-Moi,yıldızlı etken maddesi Betaphrolineile beraber eşsiz bir formülesahiptir. Bu özel formül keratinositlerle birleşince, ciltteki b-endorfinlerinaçığa çıkmasını destekler. Keyif mesajı bir nörondan diğerine,oradan da beynin koku bölümüne iletilir, anında rahatlama, strestenuzaklaşma ve keyif hali ortaya çıkar. Bu durum sayesinde atıştırma,ekstra yemek yeme vb beslenme ihtiyaçları ortadan kalkar.Aynı zamanda, Betaphroline maddesinin parfümdeki kafein ve karnitinile birleşmesi sonucunda oluşan bileşik cilde masaj yapıldığında yağyakıcı etki sağlar.

Prends-Moi, dünyada ilk ve tek!

Testler, bağımsız bir Fransız biyolojik araştırma merkezi denetiminde, 18-75 yaş arasındaki kadınlara 28 gün düzenli “Prends-Moi”kullandırtarak yapılmıştır.

• Katılımcıların %75’i yeme alışkanlıklarında azalma olduğunu belirtmiştir.
• Katılımcıların %82’si “Prends-Moi” kokusunu karşı konulmaz olarak tarif etmiştir.
• Katılımcıların %72’si testten sonra da PRENDS-MOI kullanmaya devam etmek istediklerini belirtmiştir.

Cazibeli kokusuyla “Prends-Moi” sizi karşı koyulmaz kılıyor!Çekici parfümünüz ve tazelenen özgüveniniz muhteşem görünmenizi sağlıyor.

Prends-Moi parfüme www.incelticiparfum.com sitesinden, yetkili eczanelerden ve parfümerilerden ulaşabilirsiniz…

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.