Panik atak bioenerji tedavisi ile yenilebilir

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bioenerji tedavisi ile panik atak, geçmeyen ağrılar ve dikkat eksikliği gibi birçok hastalıktan kısa sürede olumlu sonuç almak mümkün.

Günümüzde bioenerji tedavisi birçok hastalığın tedavisinde kullanılıyor. Bioenerji yöntemi ile kişinin bünyesinde hızlı bir tedavi sürecinin başladığını ifade eden Bioenerji Uzmanı Çağlar Seziş, mide ve bağırsak problemlerinden yaşanan panik atağın bioenerji ile son bulabileceğine dikkat çekti. Bağışıklık sisteminin bioenerji ile güçlendiğini belirten Seziş, konuyla ilgili şu bilgileri verdi:

“Uygulama yapılan kişilerde mide ve barsak sorunlarından yaşanan panik atak, kalp krizi geçirme korkusu, mide kasılmasının yanı sıra anlam verilemeyen psikolojik sıkıntıları da çözüme kavuşabiliyor. Bazı rahatsızlıklarda birkaç seansta netice alınırken, bazı rahatsızlıklar ise daha fazla zaman alabiliyor”

Panik atak nasıl bir hastalıktır?

Panik atak rahatsızlığının ölüm korkusu, endişe, kaygı, sıkıntı gibi duygularını içinde bulunduran krizler şeklinde ortaya çıktığını belirten Seziş, “Psikolojik sorunlarla ya da bazı hastalıklarla birlikte görülebilir. Hasta kriz esnasında korku içindedir. Kalp krizi geçireceğini veya nefes alamayacağını düşünerek bedenini de o şekilde etkiler. Kriz anını takiben 10 dakika içinde en şiddetli hale geçer. Bayılacağını, çok kötü şeyler olacağını düşünür. Yarım saat kadar sonra kriz azalarak geçer genelde evde kalmayı ve yanında birisinin bulunmasını tercih eder kendisini dışarıdan, sosyal hayattan soyutlar ve bu günler haftalar hatta aylar sürer” dedi.

Vücudun enerji akışı düzene giriyor

Panik atak çeken kişilere uyguladığı bioenerji terapisi ile olumlu sonuçlar almaya devam eden Seziş “Şifa olarak kişinin vücudundaki enerji akışının düzene girmesi belli seanslar neticesinde oluşmaktadır. İlk seansta negatif enerjinin tıkanıklıkları açılarak bedenden atılması sağlanmaktadır” açıklaması yaptı.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.