Panasonic Viera TV ve Panasonic Lumix EISA’ya Layık Görüldü

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Panasonic VIERA ZT60 “Avrupa’da 2013-2014 Döneminin Ev Sineması TV’si” ödülünü alırken Panasonic’in değiştirilebilir lensli fotoğraf makinesi Lumix GH3 “Avrupa’da 2013-2014 Döneminin Fotoğraf Makinesi-Video Kamerası” ödülünü kazandı.

 Panasonic’in olağanüstü görüntü kalitesi ile tanınan VIERA TX-P60ZT60 televizyonu, harikulade siyah seviyeleri, doğal renkleri ve her açıdan keskin görüntüleri sayesinde sunduğu gerçek sinema deneyimi ile EISA ödülüne layık görüldü. Panasonic Lumix GH3’e ödülü kazandıran en önemli niteliği ise hem fotoğraf hem de video kaydı alanındaki üstün performansı ve çok yönlü bir makine deneyimi sunması oldu.

1982 yılında oluşturulan Avrupa Görüntüleme ve Ses Derneği (EISA) tüketici elektroniği ürünlerini test eden bir multimedya topluluğu olarak 20 Avrupa ülkesinden 50 ses, mobil, video ve fotoğraf dergisini içerisinde barındırıyor. EISA’nın verdiği ödüller bir ürünün sahip olabileceği en prestijli tüketicilere önerilme derecesi olarak bilindiği gibi tüketicilerin satın alma kararları üzerinde de önemli rol oynuyor.

More from the blog

Enterprise Rent A Car İzmir Araba Kiralama Hizmeti ile Kendinizi Yolculuğun Akışına Bırakın

Bazen bir yolculuğa çıkmak, yolun sizi götürdüğü yere gitmek istersiniz. Bazen de bir tatile çıkmak... Ve bu kez yolunuz İzmir’e düştü. Yolculuğu verimli geçirebilmek, zamanı iyi değerlendirmek...

Durak Takip Sistemi ile Yıllık Maliyetlerinizde %10 Tasarruf Hayal Değil.

Birçok toplu taşıma sistemi, araçlarından en yüksek potansiyeli elde etmek için operasyonlarını kontrol etmek ve yönetmek için gerekli sistemlerden yoksundur. Satko Durak Takip Sistemi’nin sunduğu toplu taşıma...

3D Tarama Nedir ve Nasıl Uygulanır?

Üç boyutlu tarama cihazı kullanılarak var olan model ya da parçanın bilgisayar ortamına aktarılması işlemine 3D tarama denir.

Dizüstü Bilgisayar Modelleri İle Hayatın Hızını Yanınızda Taşıyın

Farklı markalara ait, geniş fiyat skalasındaki laptop modelleri ile MediaMarkt, herkesin laptop sahibi olmasını sağlıyor.