Panasonic Viera TV ve Panasonic Lumix EISA’ya Layık Görüldü

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Panasonic VIERA ZT60 “Avrupa’da 2013-2014 Döneminin Ev Sineması TV’si” ödülünü alırken Panasonic’in değiştirilebilir lensli fotoğraf makinesi Lumix GH3 “Avrupa’da 2013-2014 Döneminin Fotoğraf Makinesi-Video Kamerası” ödülünü kazandı.

 Panasonic’in olağanüstü görüntü kalitesi ile tanınan VIERA TX-P60ZT60 televizyonu, harikulade siyah seviyeleri, doğal renkleri ve her açıdan keskin görüntüleri sayesinde sunduğu gerçek sinema deneyimi ile EISA ödülüne layık görüldü. Panasonic Lumix GH3’e ödülü kazandıran en önemli niteliği ise hem fotoğraf hem de video kaydı alanındaki üstün performansı ve çok yönlü bir makine deneyimi sunması oldu.

1982 yılında oluşturulan Avrupa Görüntüleme ve Ses Derneği (EISA) tüketici elektroniği ürünlerini test eden bir multimedya topluluğu olarak 20 Avrupa ülkesinden 50 ses, mobil, video ve fotoğraf dergisini içerisinde barındırıyor. EISA’nın verdiği ödüller bir ürünün sahip olabileceği en prestijli tüketicilere önerilme derecesi olarak bilindiği gibi tüketicilerin satın alma kararları üzerinde de önemli rol oynuyor.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.