Öztürk Kardeşlerin fndk ve Berry Belle markaları www.markafoni.com’da!

fndk_berrybelle_kampanya_gorseli
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
fndk_berrybelle_kampanya_gorseli

Bilge Öztürk’ün birbirinden renkli ve çılgın çanta, valiz gibi ürünlerinin yer aldığı fndk ile Belda Öztürk’ün bikini markası Berry Belle markaları 19-22 Kasım tarihlerinde %75’e varan indirimlerle markafoni üyelerine özel olarak sunuluyor. markafoni’nin bu kampanyasına özel olarak oyuncu-DJ Berna Öztürk de kardeşleri için kamera karşısına geçti.

Türkiye’nin ilk ve lider özel alışveriş kulübü markafoni, moda severleri mutlu edecek kampanyalarına devam ediyor. 19-22 Kasım tarihlerinde fndk ve Berry Belle markalarına ait renkli ürünler %75’e varan indirimlere markafoni üyeleriyle buluşuyor.

Çılgın ve renkli fndk ürünleri www.markafoni.com’da!

Hem şık hem de rahat tasarımlarıyla alışveriş tutkunlarının kısa sürede gözdesi konumuna gelen fndk markasına ait eğlenceli günlük çanta, laptop çantası, çılgın plaj çantası, valiz, kartvizitlik, cüzdan ve gece çantası gibi ürünler www.markafoni.com’da satışa sunulacak. Bilge Öztürk’ün fndk markalı çantaları, özellikle evcil hayvanseverler tarafından çok tercih ediliyor. Kampanya kapsamında Belda Öztürk’ün bikini markası Berry Belle’e ait ürünler de moda severleri bekliyor.

Seçkin markaları özel fiyat avantajlarıyla sunan markafoni sayesinde “Her alışveriş bir aşk” oluyor. Renkli kampanyaları kaçırmamak için www.markafoni.com’u takip edin!

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.