Özge Ulusoy güzellik sırlarını anlattı

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Özge Ulusoy, düzgün fiziğini nasıl koruduğunu formsanté’ye anlattı.

Modellikle başladığı kariyerine, katıldığı yarışmalarda gösterdiği başarılarla devam eden Özge Ulusoy, şu sıralar sunuculuğun yanında oyunculuğunu da gözler önüne serecek gibi görünüyor. Kısa zamanda beğenilen işlere imza atan Özge Ulusoy, sağlıklı yaşam kurallarını anlattı.

Yaz dönemi nasıl geçti?
Şu sıralar biraz tatil yapıyorum, biraz çalışıyorum. Bir sinema filmi çektik. Güzel bir rolüm var ve güzel bir ekiple çalıştım. Sezonda ise tekrar televizyon programım başlayacak.

Programınız modayla ilgili, bu program size neler kattı?
Kariyerime modellikle başladım ve hala yapıyorum, kısacası zaten modanın içindeyim. Bu programın en sevdiğim tarafı modayı insanlara yaklaştırması. Moda sadece defileler, pahalı ürünler çerçevesinde olmuyor, aslında kişinin tamamen zevkiyle, kişiliğiyle alakalı bir şey. Program teklifi bana geldiğinde hiç tereddüt etmeden kabul ettim çünkü gerçekten insanlarla moda arasında ve onların seçimlerinde çok güzel bir bağ kuruyor.

Alışverişi sever misiniz?
Çok alışveriş yapıyorum çünkü bu işin içinde olunca ister istemez bir kere giydiğinizi ancak belirli bir süre sonra tekrar giyebiliyorsunuz. Günlük hayatımda çok basit şeyler giymeyi tercih ediyorum. Kot şort, tişört ya da düz elbiseler giyiyorum. Ama gece bir yere gittiğimde ya da bir davete katılmam gerektiğinde modacı arkadaşlarım bana yardımcı oluyor. Onların dışında çalıştığım belirli firmalar da var. Yurt dışına da sıkça gidip geldiğim için oralardan da alışveriş yapıyorum.

Özge Ulusoy güzellik sırlarını anlattı

28.09.12 – 10:22:20

Bir gün içerisinde neler yiyorsunuz?
Sabah kahvaltısında yediklerim değişiyor. Bu aralar iki tane etimek, beyaz peynir, domates yiyorum ve yanında da çay içiyorum. Bazı sabahlar ise iki yumurta, domates ve biber yiyorum. Yumurta yediğimde ekmek yemiyorum. Öğün arasında yani saat 11.00-12.00’ye doğru 10 tane çiğ badem, iki tane de kuru kayısı yiyorum. Öğle yemeğinde peynirli salata ile bir porsiyon light dondurma veya bir dilim karpuz yiyorum. Öğleden sonra saat 16.00 gibi 10 adet badem ve yine iki kuru kayısı yiyorum. Akşam yemeğinde de bol mercimekli bir salata, ızgara köfte ya da ton balıklı salata gibi seçeneklerden birini tercih ediyorum. Yatmadan önce acıkmışsam light yoğurt yiyor ya da süt içiyorum.

Kaynak:kadınvekadın.com

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.