Özge Özpirinçci www.markafoni.com’da

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Gelenekselleşen ünlüler kampanyası ile online moda alışveriş dünyasına hareket getiren Markafoni, bu ay ünlü oyuncu Özge Özpirinçci’yi ağırlıyor.

Kampanya için yapılan özel çekimlerde sempatik tavırlarıyla dikkat çeken Özge Özpirinçci’nin taşıdığı, ünlü markalara ait birbirinden şık ürünler, 25-29 Mayıs tarihlerinde www.markafoni.com’da!

Farklı tarzı, sadeliği ve şıklığı yan yana getirmeyi başaran, başarılı oyunculuğuyla olduğu kadar, kendine özgü stiliyle de göz dolduran Özge Özpirinçci, 25-29 Mayıs tarihleri arasında Markafoni üyeleri ile buluşuyor! Markafoni’nin yeni yüzü Özge Özpirinçci, kampanya için yapılan özel çekimlerde birbirinden şık kıyafetlerle göz kamaştırdı.

Kampanya kapsamında yüzde 90’a varan indirimlerle Markafoni üyelerine sunulan seçkin markalar şöyle: Afrodit Exclusive, Calvin Klein, Chiccy Essentials, D&G, Davidoff, Diesel, Dior, Gucci, Jimmy Choo, Lacoste, Lancome, Lolita, Lempicka, +Lyra National, Maggala, Marks&Spencer, Melih Yazgan, Missemo, N.G Style, Only, Perspective, Roberto Cavalli, See by Chloe, Shoes&More, Toywatch, Valentino ve Vero Moda.

CloseUp Stüdyoları’nda yapılan çekimlerde Özge Özpirinçci, fotoğrafçı Mehmet Erzincan’a poz verdi. Çekimlerin moda editörlüğünü Mert Aslan, çekim videosunu ise Mete Yafet kameraya aldı. Özge Özpirinçci’nin saçları Ali Yılancı, makyajı ise Erkan Uluç imzasını taşıyor.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.