Özge Özpirinçci www.markafoni.com’da

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Gelenekselleşen ünlüler kampanyası ile online moda alışveriş dünyasına hareket getiren Markafoni, bu ay ünlü oyuncu Özge Özpirinçci’yi ağırlıyor.

Kampanya için yapılan özel çekimlerde sempatik tavırlarıyla dikkat çeken Özge Özpirinçci’nin taşıdığı, ünlü markalara ait birbirinden şık ürünler, 25-29 Mayıs tarihlerinde www.markafoni.com’da!

Farklı tarzı, sadeliği ve şıklığı yan yana getirmeyi başaran, başarılı oyunculuğuyla olduğu kadar, kendine özgü stiliyle de göz dolduran Özge Özpirinçci, 25-29 Mayıs tarihleri arasında Markafoni üyeleri ile buluşuyor! Markafoni’nin yeni yüzü Özge Özpirinçci, kampanya için yapılan özel çekimlerde birbirinden şık kıyafetlerle göz kamaştırdı.

Kampanya kapsamında yüzde 90’a varan indirimlerle Markafoni üyelerine sunulan seçkin markalar şöyle: Afrodit Exclusive, Calvin Klein, Chiccy Essentials, D&G, Davidoff, Diesel, Dior, Gucci, Jimmy Choo, Lacoste, Lancome, Lolita, Lempicka, +Lyra National, Maggala, Marks&Spencer, Melih Yazgan, Missemo, N.G Style, Only, Perspective, Roberto Cavalli, See by Chloe, Shoes&More, Toywatch, Valentino ve Vero Moda.

CloseUp Stüdyoları’nda yapılan çekimlerde Özge Özpirinçci, fotoğrafçı Mehmet Erzincan’a poz verdi. Çekimlerin moda editörlüğünü Mert Aslan, çekim videosunu ise Mete Yafet kameraya aldı. Özge Özpirinçci’nin saçları Ali Yılancı, makyajı ise Erkan Uluç imzasını taşıyor.

More from the blog

Enterprise Rent A Car İzmir Araba Kiralama Hizmeti ile Kendinizi Yolculuğun Akışına Bırakın

Bazen bir yolculuğa çıkmak, yolun sizi götürdüğü yere gitmek istersiniz. Bazen de bir tatile çıkmak... Ve bu kez yolunuz İzmir’e düştü. Yolculuğu verimli geçirebilmek, zamanı iyi değerlendirmek...

İdefix indirimleri sayesinde kitap okumak daha hesaplı

Türkiye’de kitap alışverişlerinde en çok tercih edilen platformların başında gelen İdefix indirim ve kampanyalar ile kitap alışverişlerini çok daha ucuza getiriyor.

İşyerlerini Bulmanın Kolay Bir Yolu Var

İş yerlerini Bizpoint'ten bulabilirsiniz. Üstelik bulunduğunuz yere uzaklığını da site üzerinden yaptığınız aramada görebilirsiniz.

Saklama Rehberi

Besinlerin kullanım ömrünü nasıl uzatabileceğinizi biliyor musunuz? Peki ya onları ne kadar uzun bir süre boyunca saklayabileceğinizi? Eğer siz de benim gibiyseniz, birkaç temel...