Otizm Derneği’nden Belediyeye Teşekkür

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Manisa Otizm Derneği, Belediye Başkan Yardımcısı Nursel Ustamehmetoğlu’nu ziyaret ederek otistik çocuklara verdikleri hizmetlerden dolayı teşekkür etti. Belediye tarafından Süreyya Piknik Alanı’nda otistik çocukların hizmetine sunulan oyun parkının kendilerini mutlu ettiğini ifade eden dernek başkanı Pervin Aydın, “Her anlamda belediyenin yanımızda olduğunu bilmek bize güç veriyor” dedi.

Manisa Otizm Derneği Başkanı Pervin Aydın, dernek üyeleri Adnan Özdemir, Saadet Şerenoğlu ve Nurgül İnci ile birlikte Belediye Başkan Yardımcısı Nursel Ustamehmetoğlu’na teşekkür ziyaretinde bulundu. Otistik çocuk sahibi aileler olarak, Belediye Başkanı Cengiz Ergün’den her zaman destek gördüklerini belirten dernek başkanı Saadet Şerenoğlu, özellikle Süreyya Piknik Alanı’nda otistik çocukların kullanımına sunulan oyun parkı için belediyeye teşekkür etti. Şerenoğlu, “Bizler otizmli evlat sahibi aileler olarak belediyemizin hizmetlerinden gayet memnunuz. Bizlere verdikleri destek için de değerli Belediye Başkan Yardımcımız Nursel Ustamehmetoğlu nezninde Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e çok teşekkür ediyoruz. Manisa’da bir ilki gerçekleştirerek Süreyya Piknik Alanı’nda çocuklarımızın güvenli bir ortamda vakit geçirebilmeleri için oyun parkı yaptılar.

Aileler olarak çocuklarımızın orada güzel vakit geçirmesinin mutluluğunu yaşıyoruz. Nursel Başkanımız sağolsunlar isteklerimizi kırmıyorlar. Kendilerine bizleri kabul ettikleri için çok teşekkür ediyoruz” dedi. Başkan Yardımcısı Ustamehmetoğlu da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bizler hem çocuklarımız hem de ailelerimize fayda sağlayacak işlere imza atmaktan mutlu oluyoruz. Bu anlamda memnuniyetiniz de bizleri bir kat daha sevindiriyor. Çocuklarımızın rahat ve güzel ortamda büyümeleri için elimizden geleni yapmaya hazırız. Belediye Başkanımız Cengiz Ergün önderliğinde sizlerin her türlü yardımına koşmaya hazırız” diye konuştu. Dernek başkanı Saadet Şerenoğlu, Başkan Yardımcısı Ustamehmetoğlu’na çiçek ve Belediye Başkanı Cengiz Ergün adına plaket takdim etti.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.