Öpüşürken erkeklerin aklından geçenler!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Erkeklerin öpüşürken futbol maçlarının sonuçlarını düşündüğünü sanıyorsanız çok yanılıyorsunuz! İşte öpüşürken erkeklerin aklından geçenler!

Hep erkeklerin ne düşündüğünü merak ederiz. Hatta en romantik anlarda sorulan “Ne düşünüyosun?” sorusu artık alay konusu oldu.

Gözlerinizi kapatıp dudaklarınızı onun dudaklarına kenetlediğiniz anda aklınızdan neler geçiyor? Sevgilinizin makyajının yeni gömleğinize bulaşıp bulaşmayacağı mı? Yoksa artık arabanızı yıkatmanın vaktinin geldiğini mi düşünüyorsunuz?

Kadınlar için Pandora’nın kutusu kadar gizemli olan erkek zihninden neler geçiyor sizler için araştırdık. İşte öpüşürken erkeklerin aklından geçen şeyler!

Ona nasıl yaklaşmalıyım? Acaba beni öpmek istiyor mu? Onu öpmek için oldukça yavaş bir şekilde yaklaşacağım, böylece eğer kımıldarsa beni öpmek istemediğini anlarım.

Henüz uzaklaşmaya çalışmadı, bu iyiye işaret. Sanırım henüz yeterince yaklaşmadım. dudaklarımız birbirine değene kadar ona yaklaşmaya devam edeceğim

Evet, oyun zamanı. Daha önce öpüşmenin ne kadar tuhaf bir şey olduğunu hiç düşünmemiştim.

Algılarım süper bir şekilde açıldığı için çok mutluyum, her şeyi en ince detayına kadar farkedebiliyorum. Şu anda bu kadar dikkatli olmasam ne olurdu sanki! Odaklan!

Bu açı biraz garipmiş. Eğer kımıldarsam sanırım beni öpmekten vazgeçecek. Boynuma kramp girse de bu acı onu öpmeye değer.

Evet boynum felç oldu sanırım ama onu öpmeye devam etmeliyim.

Acaba nefesim nasıl kokuyor? Muhtemelen onu öpmeden önce naneli şeker yemeliyim.

Şu anda nefes almalıyım, ama bu iğrenç mi olur? Evet, nefes almayı bırak. Hayır şimdi nefes alamazsın.

Nefes almaya ihtiyacım yok. Evet, biraz başım dönüyor. Acilen nefes almam lazım. Tamam, şimdide çok derin nefes aldım, biraz garip oldu.

Dişlerim çarpık mı? Otodondistimi dinleyip, sabitleyici teli daha uzun süre takmalıydım. Şimdi dişlerime dikkatlice baktığı zaman beni öpmek istemeyecek!

Öpüşürken dilimi kullanmalı mıyım, yoksa önce onun yapmasını mı beklemeliyim? Neyse sanırım bu noktada aynı şeyi düşünmüyoruz. Beilki de dilimi kullanmamdan hoşlanır.

Ellerimi nereye koymalıyım? Sanırım bunun nasıl bir öpüşme olduğunu eller belirleyecek. Eğer ellerimi kalçalarına koyarsam, çok seksi olur.

Eğer ellerimle beline sarılırsam sanırım daha iyi olur. Başını ya da saçlarını avuçlarımın arasına alırsam bu çok tutkulu olur.

Ellerimi nereye koymalıyım? Dizlerine mi? En iyisi ellerimin yerini sürekli değiştirmek.

Bu yaptığımı acaba bütün kızlar seviyor mu? İlk öptüğüm kızın hoşuna gittiği için o günden beri aynı şekilde öpüşüyorum.

Belki de bu yaptığım iğrenç bir şey ve ben berbat öpüşüyorum.

Olamaz! Kesinlikle bir sersem gibi görünüyorum. O kadar kötü öpüşüyorum ki kimse bunu bana söylemeye cesaret edemedi!

More from the blog

Erkekler Yatakta Ne İster? Hoşlandıkları 8 Gizli Davranış

Eğer siz de erkekler yatakta ne ister, nelerden hoşlanır sorusunun cevabını merak ediyorsanız yazımızı baştan sona okumanızı tavsiye ederiz.

Erkekler Yalnızca Cool Kızlardan mı Hoşlanıyor?

Gelin, son zamanlarda dikkatimizi çeken bu konudan biraz bahsedelim! Bakalım, erkekler aslında nasıl kızlardan hoşlanıyor?

Aldatıldığınızı Anlamanın En Kesin Yolları

Bugün ki yazı dizimizde sizlere başlıktan da anlayabileceğiniz üzere aldatıldığınızı anlamanın en kesin yolları hakkında bilgi vereceğiz.

İnternetten arkadaş arayanlar artıyor

İnternet kullanımının yaygınlaşması ile birlikte ilişkilerin yeni bir boyuta taşındığını günümüzde internet üzerinden arkadaşlık kuranların sayısı giderek artıyor.