Öğretmene Doğum Günü Hediyesi

5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

Öğretmenlik, dünyanın en güzel ve en zor mesleğidir. Bir insanın eğitim hayatının başlangıcında tanıdığı öğretmeninden kalanlar aslında hiçbir zaman onun peşini bırakmayacak bir hatıradır. Öğretmenliğin belki de en güzel yanı binlerce insanın hayatında izler bırakmak, onların hayatlarının belirli dönemlerinde farkında olmadan hatırlanmaktır. Onlara öğretilen ve aşılanan davranışların farkında olmadan o insanların prensibi haline gelmesi bu izlerin etkilerinden yalnızca birisidir. Toplumumuzun gelişimi eğitim sisteminin iyilik düzeyi, başarı düzeyi ile doğru orantılı olarak artacağından öğretmenlere büyük bir görev düşmektedir. Öğretmenler çoğu zaman bizler için aileden bir insan, bazen bir dost konumunda olurlar. Bu nedenle önemli ve özel günlerinde onları hatırlamak ve onları mutlu etmek için uğraşlara gireriz.

Öğretmenimizin doğum günü gelip çattığında ona güzel ve anlamlı bir hediye vererek onu unutmayacağımız ve ona değer verdiğimiz mesajını iletmiş oluruz. Öğretmene doğum günü hediyesi olarak birçok seçenek vardır. Sadece kendi öğretmenimiz değil, öğretmenlik mesleğine adım atmaya karar vermiş arkadaşlarımıza, öğretmenlik yapan arkadaşlarımıza, emekli öğretmen dostlarımıza doğum günü hediyesi olarak düşünebileceğimiz bu seçenekler kişiye özel hediyelerden oluşmakta. Hediyesepeti.com’da onlara alabileceğimiz hediyeler artık sıradanlıktan kurtulmuş durumda.

Öğretmene Doğum Günü Hediyesi Seçenekleri

Baş Harf ve Tarih Yazılı Hakiki Deri Cüzdan

ogretmene-dogum-gunu-hediyesi-1

Cüzdan erkekler için önemli bir aksesuardır. Görüntüsü şık olmalı, kaliteli ve kullanışlı olmalıdır. Erkek öğretmenler için kişiye özel hazırlanan bu cüzdanlar iyi bir hediye seçeneği olabilir. Üzerinde isim ve soy ismin baş harfleri ve tarih yer alan bu cüzdan uzun bir süre kullanılabilir. Hakiki deriden yapılmıştır ve boyutu da gayet kullanışlı olmasını sağlamaktadır. Öğretmene doğum günü hediyesi olarak hem yararlı hem de şık bir seçenektir. Öğretmenlik mesleğini gerçekleştiren dostlarımıza, hala unutmadığımız değerli öğretmenlerimize doğum günlerinde onları özel hissettirecek bu özel cüzdanlardan hediyesepeti.com’da bulabilirsiniz.

Atatürk İmzası Tasarımlı Kartvizitlik

ogretmene-dogum-gunu-hediyesi-2

Öğretmen arkadaşlarımıza muhakkak örnek aldıkları ve her zaman öğrencilerine anlatmak, tanıtmak istedikleri Mustafa Kemal Atatürk imzalı bir masaüstü aksesuarı hediye etmek çok hoş olacaktır. Öğretmenlik mesleğini her zaman saygıdeğer bir iş olarak gören ve gelecek nesillerin öğretmenlerin eseri olacağını dile getiren Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk milletimizdeki her öğretmen için önemli bir yere sahiptir.  Herkes bilir ki, Mustafa Kemal Atatürk öğretmenlere her zaman çok değer vermiş bir önderdir. Üzerinde Atatürk imzası tasarımı bulunan bu kartvizitlik öğretmene doğum günü hediyesi olarak alınabilecek harika bir hediye olacaktır.

Kişiye Özel Köstekli Saat

ogretmene-dogum-gunu-hediyesi-3

Öğretmene doğum günü hediyesi olarak alabileceğiniz nostaljik bir seçenek. Kişiye özel olarak hazırlanan, üzerinde isim soy isim bulunan bu köstekli saat öğretmenlik mesleğini icra eden arkadaşlarınız, unutmadığınız değerli öğretmenleriniz için çok hoş bir hatıra olacaktır. Köstekli saat eski zamanlardan beri erkekler için önemli bir aksesuardır, günümüzde pek sık kullanılmasa da erkek öğretmenler için değerli bir yerde olacağı ve özenle saklanacağı kesin. Öğretmen arkadaşlarınıza veya kendi öğretmenlerinize kalıcı ve şık, anlamlı bir hediye bırakmak istiyorsanız, bu hediye bir de onlara özel bir dokunuş içerince harika olacaktır.

More from the blog

Logonuzun Basılı Olduğu karton Bardakları Kullanın

Firmalar üzerinde kendi logolarının basılı olduğu baskılı karton bardak çeşitlerini tercih ediyor.

Arnica Ev Aletleri ile Evinizin ve Ailenizin Tüm İhtiyaçları Kolaylıkla Karşılanıyor

Evinizde her gün rutin olarak yaptığınız ev işleri için yorulmak nedir bilmeyen bir yardımcı mı arıyorsunuz? Arnica elektrikli ev aletleri tüm ev işlerinizde en büyük yardımcınız olmaya hazır.

Aynı yastığa baş koymuş evli çiftlere özel birbirinden farklı hediye önerileri!

Eşinizle ilk günkü heyecanınızı yeniden yaşatacak birbirinden farklı hediye önerileri ile sizlerleyim! 

Dizüstü Bilgisayar Modelleri İle Hayatın Hızını Yanınızda Taşıyın

Farklı markalara ait, geniş fiyat skalasındaki laptop modelleri ile MediaMarkt, herkesin laptop sahibi olmasını sağlıyor.