Ofiste kazak modası

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Yoğun çalışma temposunda, ofiste sizi rahat hissettirebilecek kombinleri sizinle paylaşıyoruz.

Evet, havalar iyice soğumaya başladı! Boğazlı kazakları giyme vakti de geliyor. Ofise hergün ceketle gidecek değiliz ya! Yün kazaklarla da gayet ciddi bir kombin oluşturabiliriz.

Ofis için, ideal bir parça olan yüksek bel ispanyol paça pantalonlar,  bu kış üzerimizden hiç çıkmayacağa benziyor. Mevsime uygun yünlü kumaşlardan üretilmiş pantalonlar, aynı zamanda karın bölgesinden şikayet edenler için de iyi tercih.

Kar beyazı renginde, saç örgülü kazak hem çok rahat hem de üşütmüyor. Kışın vazgeçilmez renklerinden olan bej rengi pantalon da beline siyah kemer takılarak ciddi bir görünüme bürünmüş diyebiliriz.

Siz de kazaklarınızı kalem etek veya yüksek bel pantalonlarla kombinleyerek ofiste çabasız şıklığı sağlayabilirsiniz.

Ve tabii ki, içi kürklü deri ceketiniz sizi hiç üşütmeyecek.

 

 

More from the blog

Tesettür abiye ve Mezuniyet elbiseleri seçerken dikkat edilmesi gerekenler

Eğitim öğretim yılının son ayına girmekle beraber hem lise hem de üniversite öğrencilerinde mezuniyet hazırlıkları son gaz devam etmektedir. Mezun öğrenciler için oldukça önemli...

Ferace Çeşitleri Hangi Hava Şartlarında Giyilebilir?

Giyim konusunda ve bu alanda en çok ön plana çıkan giysi modelleri arasında ferace ürünlerini söylemek mümkündür. Zira bu dış giyim modelleri bir yıl...

Soğuk Rüzgarların Ötesinde Bir Tarz Yaratmak: Yeni Nesil Erkek Mont Modelleri

Popüler markaları değerlendirebilir, her zaman için bu alanda adını duyurmuş olan erkek mont modelleri arasında yeni sezon ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Birbirinden Şık Kap Modelleri Modanoiva’da

Kış soğuklarında en çok giyilen dış giyim parçalarından olan tesettür kap modelleri bu sezon da farklılık yaratmaktadır.