Ödem atmanın en basit 9 yolu!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Şiş bir göbek her zaman kilo aldığınız için olmaz! Ödemlerinizin olduğunu farketmeli, buna uygun kürleri ve hareketleri yapmalısınız.

Şimdi ödemden kurtulmanın taktiklerini ve Ahmet Maranki’nin ödem atıcı mucize kürlerini sizlerle paylaşacağız.

Ayaklar havaya

Gün içinde ayakalarınızı havaya kaldırmaya özen göstermelisiniz. Kaldıramıyorsanız düz şekilde uzatmalısınız. Bacak bacak üstüne atmamaya özen göstermelisiniz. Bu şekilde durmak ödemi çoğaltıyor.

 

Dinlenin

Mümkün olduğunda uzanmalı ve dinlenmelisiniz. Bu işlemi yaparken sol tarafınıza dönmelisiniz.

Su için

Ödemlerinizi su fazlalaştırmaz. Aksine azaltır. Unutmayın; önemli olan suyu azaltmak değil, suyu devamlı hareket ettirmektir. Bu nedenle günde en az 8 bardak su için.

Sıkı kıyafet giymeyin

Sizi sıkan, vücudunuza baskı yapan kıyafetlerden uzak durun. Yüksek topuklu rahatsız ayakkabıları hayatınızdan olabildiğince uzaklaştırın bu süre içerisinde.

Tuza ara

Tuz tüketiminize dikkat etmelisiniz. Yemeklerinize artı olarak tuz eklememeli, fakat sadece tuzsuz gıdalar da yememelisiniz.

Ahmet Maranki’den ödem atan formül 1

1 bardak kaynar haldeki suyun içine 4-5 gram civarında kiraz sapı atılır. 10 dakika demlendirilir. Süzülür ve içilir.

Bu kür, günde 2-3 bardak içilir.

Ahmet Maranki’den ödem atan formül 2

1 bardak kaynar suya 4-5 gram kadar enginar yaprağı atılıp, 10 dakika demlenmesi beklenir. Süzülür ve içilir.

Bu kür, günde birkaç bardak içilir.

Ahmet Maranki’den ödem atan formül 3

1 bardak sütün içine 1 bağ ince şekilde doğranmış maydanoz atılır. Süt yarıya ininceye kadar hafif ateşte ısıtılır. Süt kaynamadan ocaktan alınır ve bu kürden gündüz vakti 2 saatte bir 2 çay kaşığı içilir.

Ahmet Maranki’den ödem atan formül 4

1 bardak kaynar durumdaki suyun içerisine 6 gram püskül ilave edilir ve 10 dakika kadar demlenmesi beklendikten sonra içilir. Püskül küründen günde 2-3 bardak içilmesi gerekmektedir.

 

 

Kaynak: elmaelma.com

More from the blog

Jel Tırnağın Artıları Ve Eksileri Nelerdir?

Jel tırnak son dönemlerde oldukça popüler hale gelen bir tırnak uygulaması işlemidir. Ellerin bakımlı ve bir o kadar hoş görünmesine neden olan en önemli...

Kolojen nedir?Kolojen Takviyesi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Anti-Aging sektör pazarında sıklıkla karşımıza çıkan kolojen insan vücudunda bulunan proteinlerin en büyüğü olup;Kemik,kas deri,kan damarları gibi hemen hemen tüm vücutta bulunmaktadır. Kolojen Vücudumuzdaki Görevleri...

Hasar görmüş cilt ve yaralar için Galebe Onarıcı Krem

Üstün AR-GE gücü ile yeniliklerin öncüsü Uraw, Galebe Onarıcı Kremin özelleştirilmiş formülü ile hasar görmüş cilt ve yaralara çözüm olmaya hazır.  Vücudumuzdaki en büyük organ...

Kore Kozmetik Ürünleri Nelerdir?

Kore kozmetik ürünleri ilk olarak Güney Kore kadınlarının, ardından da tüm dünya kadınlarının memnuniyet duyarak kullandıkları cilt bakım güzellik ürünleridir. Pürüzsüz ve parlak ciltleri...