Nişan ve Düğünler için En İyi Dans Şarkıları Listesi

tarafından
630
Nişan ve Düğünler için En İyi Dans Şarkıları Listesi
5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

Yaz dönemindeyiz ve kurban bayramı da geliyor. Nişan, düğün organizasyonları aldı başını gidiyor. Bizde düşündük, siz değerli okuyucularımıza en iyi dans şarkıları konusunda bir öneri listesi hazırlamaya karar verdik. Kısa bir zaman dilimi içerisinde internet ortamında da en çok araştırılan konulardan birisi olduğunu net bir şekilde söyleyebilirim desem yalan olmaz.

Dans etmek için şarkı önerileri ile alakalı olarak genel itibari ile web sitelerinde kısıtlı öneriler bulabilirsiniz. Yerli yabancı şarkılar için ayrı ayrı listeler oluşturacak ve dans için en uygun seçenekleri sizlere sunacağız. Birçok ünlü ismin belki de birçok bilmediğiniz şarkısını bu listede dinleyebilecek ve nişanınız ya da düğününüz için İLK DANS ŞARKISI sitemizden belirlenecek.

İlk Dans İçin En İyi Yerli Şarkı Önerileri

Birçok farklı seçenek sunabiliriz. Ancak amacımız, sıcağı sıcağına sitemiz içerisinde de dinleyebilmeniz olduğundan dolayı Youtube videoları ile birlikte sayfamızda paylaşmanın çok daha uygun olduğunu net bir şekilde söyleyebiliriz. Sırası ile en popüler ve dans için en uygun ritme sahip dans şarkıları listesi aşağıdaki gibidir.

1-) İrem Derici – Kalbimin Tek Sahibine

2-) Ravi İncigöz & Mustafa Ceceli – Şeker

3-) Tarkan – Beni Çok Sev

4-) Mustafa Ceceli – Sultanım

5-) Kayahan & İpek Acar – Seninle Her Şeye Varın Ben

6-) Kenan Doğulu – En Kıymetlim

7-) Orhan Ölmez – Seni Seviyorum

https://www.youtube.com/watch?v=gQNbt1SLkBI

8-) Kutsi & Zara – Aşıklar Şehri

9-) Kutsi – İlan-ı Aşk

10-) Adil Karaca – Aşkın Tarifi

Genel itibari ile bu şarkılar, yerli sınıfta baktığımız zaman dans için en uygun şarkılar olarak göze çarpıyor. Popülarite sırasına göre yerleştirdik. Ancak listemizin 10. basamadığında yer alan Adil Karaca bu anlamda mükemmel bir alternatif. Özellikle yeni dönem düğünlerinde gitgide popüler hale gelmeye başlayan mükemmel sözlere sahip bir şarkı.

İlk Dans İçin En İyi Yabancı Şarkı Önerileri

Yabancı şarkılar da zaman içerisinde herkes için en iyi alternatif olarak göze çarpıyor. Ülkemiz genelinde yerli şarkılara olduğu kadar yabancı şarkılara da ilgi ortamı bir o kadar fazla. Sizlere bu anlamda sunulabilecek en cool ve en iç rahatlatıcı şarkıları sunma amacı içerisine girdik.

1-) Lionel Richie – Hello

2-) George Michael – Careless Whisper

3-) Kenny Rogers – Lady

4-) Frank Sinatra – Love And Marriage

https://www.youtube.com/watch?v=qSKjDg2I_MA

5-) Sting – Shape Of My Heart

Çok daha fazla şarkı üzerinde durabiliriz. Yabancı şarkılarda trend çok fazla ancak ritim olarak dans için en uygun müziklerin bunlar olduğunu net şekilde söyleyebiliriz. Kısa zaman içerisinde bu müzikler her düğünde kulağınızda aşinalık yaratacak türden kaliteli ve bir o kadar da ilgi çekici. Sizlerde daha yeni önerileri çok daha iyi şekilde dinlemek için yorumlarınızı yorum alanlarımızdan bizlere iletin. Sizler için en uygun içerikleri bizzat hazırlayalım.