Nike’tan Cristiano Ronaldo’ya Özel : CR7

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

CR7 Koleksiyonu’nda, kramponun sol ve sağ yanındaki çarpıcı grafik deseniyle Cristiano Ronaldo’nun ortaya koyduğu performans ve stili yansıtan yepyeni ve büyüleyici bir CR Mercurial Vapor Superfly III imza serisi krampon yer alıyor. CR pozisyona girerken veya geri çekilirken kramponunun sol yanında yer alan düz çizgiler ve desen çalışmasıyla seyrek, ince çizgili bir efekt yaratılıyor. Buna kontrast oluşturan sağ tarafta koleksiyonun tema rengi olan parlak mavi ve güneş kırmızısından oluşan modern kalın çizgiler yer alıyor.

Kramponda bulunan desenler müsabakanın en ateşli anlarında sahada ön plana çıkacak çarpıcı bir yanıp sönme efekti yaratmak üzere tasarlandı.

CR Mercurial Vapor Superfly III’te, dünyanın en hızlı oyuncularından birinin en zor gol pozisyonlarını bile gole dönüştürmesini sağlayan ekstra yer tutuş ve zemine uyum sistemi bulunuyor.

Belirli bir yönde yerleştirilen taban kıvrımları hız kesmeyi son derece kolaylaştırırken ve aniden yön değiştirmeye imkan verirken, ayağın yerden kesildiği anda destek sağlayan yardımcı yer tutuş sistemi ayak parmağının yerden kesildiği sırada atılan o ilk kritik adımlarda ekstra güç sağlıyor ve ani hızlanma imkanı veriyor. Bir araya getirilen tüm bu tasarım detayları her yönde daha yüksek hız imkanı veriyor. Kramponun uyumlu üst kısmına eklenen ikinci nesil Nike Flywire teknolojisi ayağı sararken hafiflik, güç ve daha yüksek düzeyde dinamizm sağlıyor.

CR’nin klasik numarası 7 ayrıca antrenman ve yaşam tarzı ürünlerinde de karşımıza çıkıyor. Organik pamuktan üretilen benzersiz t-shirtte göğüs kısmında üç farklı renkte (beyaz, kırmızı ve mavi) 7 şerit yer alıyor. V yaka tişört üzerindeki özel desen ve yıkama işlemleri de CR’nin tarzının dokunuşunun izlerini taşıyor. Antrenmana yönelik üst parçada kalın bir ‘7’ deseni yer alırken hem üstte hem şortta sporcuya konfor ve konsantrasyon sağlayan Dri-FIT teknolojisi kullanıldı. CR7 koleksiyonunda ayrıca Güneş Kırmızısı GS Polo, mavi Aw77 kapşonlu sweatshirt ve gri M65 ceket bulunuyor. Koleksiyon, CR7 maç topu, dizlik ve sırt çantası gibi tema rengin çarpıcı yorumlarıyla tamamlanıyor.

CR Mercurial Vapor Superfly III – Profesyonel Krampon Fiyatı: 344 TL

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.