Nike Air Zoom Vomero 10 sporcuların beğenisine sunuldu

Nike Air Zoom Vomero 10
5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

[tps_header]Nike Air Zoom Vomero 10, yüksek teknoloji ve inovasyon ile kusursuzca harmanlanarak Nike tarafından piyasaya sunuldu.[/tps_header]

Üstün teknoloji ve inovasyonu kusursuzca harmanlayan Nike, 10 yıldır geliştirdiği Nike Air Zoom Vomero 10’u sporcuların beğenisine sundu. Hızlı ayakkabılar ailesine yeni bir üye ekleyen Nike, Air Zoom Vomero’nun 10. yıldönümünde ilk kez Zoom Air ve Lunarlon inovasyonlarını birlikte kullanarak, ortaya hem hızlı hem de yumuşak olağanüstü bir model çıkardı. Üstün nitelikli nötr koşu ayakkabılarının mükemmel örneği olan Nike Air Zoom Vomero 10, uzun mesafe koşularında ayakların ihtiyaç duyduğu tarzda bir ayakkabı olarak öne çıkıyor. Süper uyumlu Zoom Air ile yumuşak Lunarlon köpüğü buluşturan ayakkabı, rahat ve yumuşak bir performans sunarak koşucuların rüyalarını süslemeye devam ediyor.

Yeni Nike Air Zoom Vomero 10 ile ilgili bilgi veren Nike Ayakkabı Ürün Yöneticisi Brett Holts, “Bugüne kadar ilk defa en hızlı ve en yumuşak teknolojilerimizi bir ayakkabıda buluşturarak, hızlı ayakkabılar ailemizin en yumuşak performansını sunan Nike Air Zoom Vomero 10’u yarattık.” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.