Mutlu bir ilişkinin sırları

5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

Elele sizler için mutlu bir ilişkinin sırlarını açığa çıkartıyor!

Yapılan bir araştırmaya göre mutlu bir birlikteliğin yolu yataktan geçiyor. Çiftlerin birbirlerine olan uyumları ise mutlu bir seksin olmazsa olmazı elbette. Birbirine bir zincir gibi geçmiş olan bu iki durum toplum içinde ya da arkadaş ortamlarında pek konuşulmasa da buna bağlı olarak birçok evlilik ve birliktelik son bulmaktadır. Bütün biten birliktelikleri buna bağlamak doğru olmaz tabii ki ama yadsınamayacak kadar da etkisi bulunmaktadır.

Cinsel devrimini gerçekleştirmemiş toplumlarda seksin bir sorun olarak ortalık yerde konuşulması elbette ki beklenemez ama biz yine de elimizden geleni yaparak sizi yatakta partnerinizle daha çok mutlu edecek bir iki tüyo verelim. Pek ciddiye almayabilirsiniz ama pek çok birlikteliğin bu tüyolar sayesinde kurtulduğunu da unutmayın. Yukarıda da belirttiğim gibi mutlu bir birlikteliğin olmazsa olmazlarından biridir seks. Bu mutlu birliktelikleri daha da kıvılcımlaştırmak isteyenler sıkı dursun: Kamasutra! Bir seks oyunu olarak düşünebileceğiniz bu durum sadece seksten ibaret değil yalnız, aynı zamanda bir öğreti. Hindistan’a ait olan kamasutra pozisyonları, seksi sıkıcı bir görev olmaktan çıkartarak onu hayatın bir parçası haline getiriyor. Görevden kastım ise ev ve iş arasında monoton bir hayat süren insanların, seksi televizyon izlemekten farklı bir aktivite olarak görmemelidir. Hâlbuki seks hayatın olmazsa olmazıdır.

Kamasutra pozisyonları her çiftin uygulayabileceği türden şeylerdir. Tek bir pozisyondan ibaret değil yani. Size ayrıntılı bir şekilde sevişme pozisyonları anlatmayacağım tabii ki ama verecek olduğum linkte konu hakkında çok ayrıntılı bilgiler alabilirsiniz. Benim görevim size kısaca bu pozisyonların seks hayatınızı renklendireceği ve sizi zevkin doruklarına çıkaracağıdır. Uygulayıp uygulamamak ise size kalmış. Ama bir düşünsenize, eşiniz ve siz yatakta pikenin altında bütün insanlardan gizlenerek ve kimsenin böyle bir şeyden haberi yokmuşçasına yaptığınız şey birden yataktan çıkıyor ve daha önceden bir yemek ya da çalışma masası olarak kullanılan şeyin üzerine taşınıyor. İşte seks diye ben buna derim. Öbür türlüsü ise mesai başladığında bir bankoya basılan karttan farksız olan, heyecandan yoksun zoraki yapılan bir iştir.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.