Müşterisinin İhtiyacına Cevap veren Optik

5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

Atasun Optik, 2007 yılından bu yana Türkiye’nin en iyi optik hizmetini verebilmek için vizyonu ve müşterisinin memnuniyetine odak alarak hem personeline hem de ürününe her geçen gün yatırım yapan optik perakendecisi. Kurulduğu ilk günden bu yana yüz binlerce kişiye hizmet veren, Türkiye’deki 100’den fazla şubesinde bulunan çalışanlarıyla aynı müşteri deneyimini herkese yaşatabilmek için çalışarak her geçen gün daha da büyüyor.

En iyisini en ekonomik olarak müşterisine sunma garantisi veren kurum için 2009 yılı itibariyle hem nitelikli yetişmiş insan kaynağını sağlayabilmek hem de öncüsü olduğu Türk optik sektöründe taşları yerinden oynatabilmesi için şubelerinde bulunan personeli için Atasun Akademi kuruldu.

Türkiye’de bulunan pek çok firmadan kendisini bu yönüyle de ayıran Atasun optik, global alanda sektörde en büyük optik perakendecilerinden biri olan GrandVision’a bağlı. Türkiye’de geçen 9 yılda İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Antalya, Gaziantep, Kocaeli, Eskişehir, Mersin, Kayseri, Diyarbakır ve Denizli’de tamamı kendine ait 100’den fazla mağazada, 700 personeliyle 1 milyondan fazla müşteriye kaliteyi en ucuza sundu. Müşterilerine sağladığı bakış açısı, değiştirdiği kalite anlayışı ile Atasun Optik her geçen gün şubeleri arasına eklediği mağazaları ve çalışanlarıyla hedeflerini gerçekleştirmek için çalışıyor.

Türkiye’nin en çok bilinen optik perakende mağazası olan Atasun Optik’in kurumsal vizyonunda en iyi görüş kalitesini herkese ulaştırmak, optik sektörde en iyisi olmak ve mutlu müşteri hikayelerini yaratabilmek büyük yer kaplamakta.

Bünyesinde ürün odaklı çalışan, müşterilerinin ihtiyaç ve isteklerine doğrudan, en sağlıklı biçimde hizmet eden uzman personel ve hizmet anlayışı ile sunmuş olduğu ekonomik fiyatlarla müşteri odaklı işler yapmak kurumun misyonu arasında.

Atasun Optik, benimsediği üstün kalite anlayışı ve en iyisi olabilmek adına, kurum kültürü olarak sağlamış olduğu şeffaf fiyat politikası sayesinde her geçen gün daha iyisini oluşturubilmek için çalışıyor. En çok dikkat ettiği konulardan olan müşterinin ihtiyacına cevap verebilme değeri ile ekonomisini düşünen, kaliteden ödün vermek istemeyen müşterisi için Avrupa Birliği standartlarında üretilmiş ürünlerini müşterisiyle buluşturan Atasun Optik için buradan daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.