Museum Hotel’e bir ödül daha!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Dünyanın en önemli lüks otel konsorsiyumlarından olan Relais & Chateaux ’nun Türkiye’deki tek temsilcisi Museum Hotel, Skal International İstanbul Kulübü tarafından her yıl düzenlenen Skalite – Turizmde Kalite ödülleri gecesindeTürkiye’nin en iyi Butik / Özel Belgeli Oteli ödülüne layık görüldü.

Aralarında “Avrupa’nın En iyi Küçük Oteli” ve “Avrupa’nın En iyi Otel Mimarisi” ödüllerinin de bulunduğu birçok değerli ödülün sahibi Museum Hotel adına ödülü Otel Genel Müdür yardımcısı Sinem Tosun aldı. Türkiye’nin en önemli Turizm birlikteliği olan SKAL’ın değerli üyelerinin oylarıyla bu ödüle layık görüldükleri için oldukça mutlu olduğunu dile getiren Sinem Tosun, “Kapadokya bölgesinin ilk lüks oteli olarak hep doğruları yapmaya çalıştık ve bunun takdir edildiğini görmek oldukça mutluluk verici” ifadelerini kullandı.

Skalite 2014 ödülleri 10 Aralık 2014 Çarşamba gecesi Haliç Kongre Merkezinde gerçekleşen görkemli bir törenle sahiplerini buldu.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.