Mulberry 2013 Yaz Çantası: Willow Tote!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Ünlü moda markası Mulberry’nin 2013 yaz çanta koleksiyonundaki en çarpıcı çantası şüphesiz ki, Willow Tote!

Portföyünü üstünde taşıyan Mulberry’nin yeni efsane çantası, portföy ve el çantasının bir araya gelmiş hali. Öndeki parçayı çıkartıp kullanabiliyorsunuz. Bu sayede Mulberry’nin yeni çantası size hem gece hem de gündüz eşlik etmiş oluyor. Hollywood ünlülerinin hemen müdavimi olduğu çantayı en fazla kullanan isimlerden bir tanesi de Kate Moss.

2013′un it bag‘i olan bu çanta renklerinden kullanılabilirliğine kadar bizden tam not alıyor. Jeanlerle dondurma renkli Mulberry Willow Tote‘ları rahatça kombin edebilirsiniz. Babetler, jeanler, etekler ve şifon gömleklerle Willow Tote‘u kullanmak için sabırsızlanıyoruz.

 

More from the blog

Çocuk odası dekorasyonunda dikkat edilmesi gerekenler

Çocukları için yatak odası hazırlamanın heyecanını yaşayan ebeveynlerin, çocuk odası dekorasyonu için bu faktörleri göz önünde bulundurmaları gerekiyor.

2019 Yılı Mutfak Trendleri

Mimar Figen Erdağ Demircan 2019 trendleriyle mutfak yenilemek isteyenler için ipuçları verdi. İşte 2019 Mutfak Trendleri...

Derin ve huzurlu uykunun sırrı hangi renklerde saklı?

Günün yorgunluğunu unutturan derin bir uyku, huzur veren yatak odası dekorasyonu ve keyif dolu sabahlar…

Sevginizi göstermek için en güzel araç altın kolyeler

Altın kolyeler, tarihi eskilere dayansa da asıl değerini son dönemlerde kazanmıştır. Her geçen gün modellerine yenisini ekleyerek sonsuz bir model yelpazesine sahip olmaktadır.