Mükemmel Bir Sevgili Olmak İster Misiniz?

Sevgili Olmak
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Mükemmel bir sevgili olmayı kim istemez ki? Size vereceğimiz tüyoları adım adım uygularsanız eğer mükemmel bir sevgili olmamanız için hiç bir sebep yok. Bu tüyoları oldukça dikkatli okuyun.

 

Erkek arkadaşınıza güvenin

Erkeklerin en çok hoşlanmadığı şeylerden biri şüphedir. Eğer siz onlara güven duygusu verirseniz onlarda oldukça vicdanlı olabilirler.Zaten güvenmiyorsanız ilişkinizi devam ettirmenin bir anlamı yok.

Aşk hayatınızın odağı olmasın

Hayatınızda aşk dışında da şeyler olsun. Böylece erkek arkadaşınızın üzerindeki sorumluluğu azaltmış olursunuz.

Dürüst olun

Bimediğiniz konularda ona birşeyler anlatmaya çalışmayın. Hiç bir şartta yalan söylemeyin. Sadece dürüst olun yeter.

Alaka gösterin

Onunla ilgilendiğinizi ona hissettirin ancak sıkmakla ilgili olmak arasındaki dengeyi iyi kurun.  Etrafında kimse kalamasa bile her zaman sizinle dertleşebileceğini ona  hissettirin.

Mızmızlanmayın

Kadınlar bazen sdece ilgi görmek için olmayacak kavgalar çıkarabiliyorlar. Erkeklerin bu oyunları anlaması ise çok zor değil. bUnu anlayan erkek sizden hemen uzaklaşacaktır.

Onun alanına saygu gösterin

Erkeklerin kendi alanları tahmin ettiğinizden daha önemli olabilir. Halı saha maçları, bar toplantıları gibi faaliyetlerini engellmeye çalışmayın.

Değiştirmeyin

O aşık olduğunuz adam onu değiştirmeye çalışmayın. Siz ona bu haliyle aşık olmadınız mı? Kimseyi kendinize göre baştan yapamazsınız.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.