Mükemmel Bir Sevgili Olmak İster Misiniz?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Mükemmel bir sevgili olmayı kim istemez ki? Size vereceğimiz tüyoları adım adım uygularsanız eğer mükemmel bir sevgili olmamanız için hiç bir sebep yok. Bu tüyoları oldukça dikkatli okuyun.

 

Erkek arkadaşınıza güvenin

Erkeklerin en çok hoşlanmadığı şeylerden biri şüphedir. Eğer siz onlara güven duygusu verirseniz onlarda oldukça vicdanlı olabilirler.Zaten güvenmiyorsanız ilişkinizi devam ettirmenin bir anlamı yok.

Aşk hayatınızın odağı olmasın

Hayatınızda aşk dışında da şeyler olsun. Böylece erkek arkadaşınızın üzerindeki sorumluluğu azaltmış olursunuz.

Dürüst olun

Bimediğiniz konularda ona birşeyler anlatmaya çalışmayın. Hiç bir şartta yalan söylemeyin. Sadece dürüst olun yeter.

Alaka gösterin

Onunla ilgilendiğinizi ona hissettirin ancak sıkmakla ilgili olmak arasındaki dengeyi iyi kurun.  Etrafında kimse kalamasa bile her zaman sizinle dertleşebileceğini ona  hissettirin.

Mızmızlanmayın

Kadınlar bazen sdece ilgi görmek için olmayacak kavgalar çıkarabiliyorlar. Erkeklerin bu oyunları anlaması ise çok zor değil. bUnu anlayan erkek sizden hemen uzaklaşacaktır.

Onun alanına saygu gösterin

Erkeklerin kendi alanları tahmin ettiğinizden daha önemli olabilir. Halı saha maçları, bar toplantıları gibi faaliyetlerini engellmeye çalışmayın.

Değiştirmeyin

O aşık olduğunuz adam onu değiştirmeye çalışmayın. Siz ona bu haliyle aşık olmadınız mı? Kimseyi kendinize göre baştan yapamazsınız.

More from the blog

Nikah Memurunu Düğün Salonuna Çağırmak Trend Oldu

Son dönemde özellikle ülkemizde hayatını birleştiren insanların rakamsal artışı çok ciddi anlamda dikkat çekti. Nikat organizasyonları, zamanla daha farklı hallere büründü ve internet ortamında ki...

Cinsel İlişki Ne Sıklıkla Olmalı?

Çiftlerin en çok sordukları sorulardan birisi. Cinsel ilişki ne sıklıkla olmalı? Bu sorunun yanıtı aslında kişiden kişiye çeşitli etkenler dikkate alınarak verilebilir. Ancak genel itibari...

Evlilik Yolunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mutlu evlilik, her zaman için karşılıklı anlayış, sevgi ve sadakatin korunması ile ortaya çıkan çok önemli bir detay.

Aldatıldığınızı Anlamanın En Kesin Yolları

Bugün ki yazı dizimizde sizlere başlıktan da anlayabileceğiniz üzere aldatıldığınızı anlamanın en kesin yolları hakkında bilgi vereceğiz.