Muhteşem saçlar artık çok kolay!

Muhteşem saçlar
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Saçlarınıza saatlerce zaman ayırmak zorunda değilsiniz. Az ve öz dokunuşlarla da trend saç modellerini yapmak mümkün. Şimdi görünümünüzü ve saç stilinizi değerlendirme vakti. Süper seksi saç modellerini inceliyoruz.

Toka kullanın

Her kadının istediği kolay saçlar ve biraz da ışıltılı bir görünüm. Hepsi birlikte de olur aslında. Sadece bir kaç dakikanızı vererek bu saç tokasıyla saçlarınızı toplayıp topuz yapmak oldukça basit. Bu marifetli topuzları yaparken saçınızı at kuyruğu yapıp doladıktan sonra alttan baskın bir şekilde bu tokayı dişleri yukarı doğru gelecek şekilde iliştirin.

 

Saç kurutma makinenizi kullanın

Saçlarınızı bölgelere ayırın ve 20’şer saniyelik sürelerle saç kurutma makinesiyle saçlarınızdaki katları parmaklarınız yardımıyla hareketlendirin. Öyle kurumasını sağlayın.

Saç kurutma makinelerini saçlarınıza çok yaklaştırmadan kullanmanız ve çok sıcağı seçmemeniz önerimiz.

Doğal kıvrımlara odaklanın

Doğal kıvrımlar

Saçlarınıza çok özen göstermeden, kendi doğal haliyle kullanmayı seviyorsanız, sizi daha stil yapacak bir önerimiz var. Saçlarınızdaki katlara odaklanın ve dikkati oraya çekmeye çalışın. Emma Roberts’ın saçları gibi saçların uç bölgelerinde belirgin olarak parlayan saç buklelerini kullanın.

Aksesuar kullanın

Hayır bu bir kemer değil. Partilerde saçlarınızda kullanabileceğiniz dinamik bir saç bandı. Deri ve çivi trendinin alası var bu parçada. Dağınık bir topuzla kullanabileceğiniz bu parça bizim favorimiz.

At kuyruğunuzu hareketlendirin

At kuyruğu

At kuyruğunuzda kullandığınız lastik tokanızı kamufle edecek ve sizi daha şık gösterecek bir fikrimiz var. Deri şeritleri alın ve lastik tokanın etrafına defalarca dolayın, oluşan görüntüyü beğendiniz mi? Bu öneri, saçınıza ahenk ve seksi bir hava verir.

Çılgın dalgalar

Saçlarda kıvrımları sevenleri işi çok kolay. Evinizdeki saç maşasını ısıtıyorsunuz ve 30 saniyelik sürelerle istediğiniz bölgelere kıvrımlar veriyorsunuz. Bu kıvrımlar saçlarınızı daha dolgun gösterecek. Bu doğal ve kolay dokunuşlar sayesinde herkes sizi konuşacak.

Saç fırçası

Şaçlarınıza çeki düzen vermeden evden çıkamazsınız öyle değil mi? Saçınıza hacim verecek vurgular yapmak saç fırçanızın marifeti. Doğru saç fırçasını seçmelisiniz diyoruz.

Geleceğe yatırım yapın

Saçlarımıza bakım yapmamız bir nevi geleceğe yatırım yapmamız demek. Ne kadar doğru uygulama yaparsak, alacağımız sonuçlar daha iyi ve doğru odaklı olur. Saçınızın dokusuna uygun şampuanı seçmeniz önemli.

 

Kaynak: elmaelma

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.