Muhammed Ali Louis Vuitton’un marka yüzü

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Muhammed Ali, Louis Vuitton için Arizona’daki evinde kampanya fotoğrafı çektirdi.

Üç kez Dünya Ağır Siklet Boks Şampiyonluğunu elde eden ilk boksör ünvanına sahip. 1971 yılında Madison Square Garden’da rakibi Joe Frazier’e çıktığı “Asrın Maçı” şimdi bir efsane.

1974’de Zaire’de George Foreman’dan dünya şampiyonu ünvanını kazandığı “Rumble in the Jungle” dahil olmak üzere, ağır siklet boksun altın çağı kabul edilen dönemde, karşılaştığı tüm rakiplerini yenilgiye uğrattı. “Kelebek gibi uçarım arı gibi sokarım” betimlemesiyle meşhur Muhammed Ali’nin sıradışı stili, ağır siklet kategorisine eşi benzeri görülmemiş bir zarafet ve hız kazandırdı.

‘Yükselen yıldız’

Muhammed Ali, Louis Vuitton için Arizona’daki evinde, boks eldivenlerini takmış bir torununu, ringe çıkacakmışçasına gururlu bir ifadeyle izlerken, Annie Leibovitz tarafından görüntülendi. Görselde “Bazı yıldızlar size yol gösterir. Muhammad Ali ve yükselen bir yıldız. Phoenix, Arizona” sözlerine yer verildi.
Louis Vuitton’un Başkanı ve CEO’su Yves Carcelle, “Olağanüstü bir kişiliğin simgesi olan Muhammed Ali, boksu ve daha da ötesini yaşayan bir efsane. Louis Vuitton Temel Değerler Kampanyası’nda yer almayı kabul etmesinden büyük onur duyduk. Şampiyon ve torunun bu güzel portresinde, Louis Vuitton için büyük önem taşıyan, değerlerin nesilden nesile aktarılması fikrinin yansıtılmasından büyük mutluluk duyduk” dedi.

 

Kaynak:kadınvekadın.com

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.