“Mücevherde Fırsat” Sevgililer Günü için Devam Ediyor!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Gorsel-2Gelenekselleşen Mücevher Fırsat Günleri, binlerce seçenek ve %70’e varan indirimlerle 10 Şubat’ta Sevgililer Günü için başlıyor.

Hayatınızdaki en önemli yere sahip, o çok özel insana Sevgililer Günü’nde düşlerindeki hediyeyi vermek artık çok zor değil. Mücevher Fırsat Günleri’nde %70’e varan indirimlerle, garantili ve sertifikalı satılacak birbirinden özel mücevherler ile sevdiklerinize hayallerindeki mutluluğu yaşatmak mümkün.

Üreticiler ile mücevher meraklılarını bir araya getiren Mücevher Fırsat Günleri,  Sevgililer Günü’ne özel binlerce seçenek ve %70’e varan indirimlerle 10 -15 Şubat’ta Harbiye Askeri Müze’de gerçekleşecek.

Etkinlik kapsamında her bütçeye ve her zevke uygun tek taş yüzükler, kolyeler, küpeler, takı setleri, bilezikler özel indirimler ve taksit imkanıyla satılacak.

10-15 Şubat tarihlerinde Harbiye Askeri Müze’de gerçekleşecek Mücevher Fırsat Günleri, 10:30 – 19:00 saatleri arasında ücretsiz gezilebilecek.

Ücretsiz Bakım ve Onarım, Mücevher Fırsat Günleri’nde

Mücevher Fırsat Günleri’nde ziyaretçileri bekleyen sürprizlerden en önemlisi ücretsiz bakım ve onarım stantları olacak. Bu stantlarda, eskimiş, kopmuş ya da yıpranmış ziynet eşyaları için bakım, tamirat ve cila gibi işlemler ücretsiz yapılacak.

More from the blog

Daha Sağlıklı Olmak için Yiyebileceğiniz 7 Kuruyemiş

Kuruyemişler protein, sağlıklı yağlar ve antioksidanlarla dolu sağlıklı atıştırmalıklardır. Dengeli bir beslenmede meyve, sebze ve kepekli tahıl yemenin yanı sıra, mükemmel bir ara öğün...

Bayramda alternatif tatlı: Soğuk baklava

Soğuk baklava, bayramda büyük rağbet görüyor. Pandemi öncesine göre satışlar yüzde 60 oranında arttı.

“Yiwu Çin Ticaret Şehri” markası New York Times Square’de tanıtıldı

Çin'in 5 Kasım'daki 2. Uluslararası Uluslararası İthalat Fuarı'nın açılış gününde, “Yiwu Çin Ticaret Şehri” markası New York'taki Times Square'de tanıtıldı ve dünyanın dört bir...

Bir Fincan Kahve, Bir Yudum Mutluluk

The Mill kahve severlerin dünyasına, dumanı üstünde tüten sıcak ve içten bir gülümseme vaadiyle merhaba diyor.