Modern Ev Dekorasyonunun Olmazsa Olmaz Parçaları

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bugün sizlerle birlikte modern ev dekorasyonunun olmazsa olmazları üzerinde duracak ve merak ettiğiniz tüm sorulara yanıt vereceğiz. Artık modern ev kavramı herkes tarafından benimsenen, önemsenen ve araştırılan bir konu haline geldi. Ülkemiz genelinde ev dekorasyonu ile alakalı olarak merak edilen öncelikli sorulara daha önceden sitemizde sizlere yanıt vermiştik.

Ev dekorasyon prensipleri ile alakalı olarak merak ettiğiniz bazı seçenekleri sizlere bugün sunacak ve fikir sahibi olabilmeniz için elimizden geleni yapacağız. Daha fazlası hakkında da yorum alanlarımızdan bizlere ulaşarak tüm yorumlarınızı ve sorularınızı bizlere iletebilme şansına da sahip olabileceksiniz. Şimdi detaylara geçelim.

Tarz Sahibi Ev Dekorasyonu için Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çok fazla seçenek var ancak biz her zaman için ünlü isimlerin bu anlamda ki yorumlarını dikkate alarak sizlere geniş kapsamlı seçenekler sunma yoluna gideceğiz. Aşama aşama ilerleyelim.

1# Retro Mobilya Örnekleri

Retro, artık giyimde olduğu gibi dekorasyon trendleri anlamında da bizlere iyi imkanlar sunmaya başladı. Hal böyle olunca vintage ve retro desenli mobilyalar sizler için en ideal seçeneklerden birisi olarak da dikkatleri çekecek.

2# Sanatsal Objeler Göz Önünde Olmalı

Evinizde modernliği yansıtabilmek için her zaman sanatı ön planda tutun. Tablolar, sanatsal aksesuarlar ya da bu gibi aklınıza gelebilecek diğer önemli maddeler evinizin fark yaratmasına sebep olacaktır.

3# Aynalar Olmazsa Olmaz

Aynalar, bir evin olmazsa olmazlarından birisi olarak dikkatleri çeken. Ancak artık aynaların dahi bir konsepti olduğundan dolayı özellikle tasarımı ile fark yaratan ayna modellerini dikkate alırsanız bu anlamda görüntü ve dekoratif seçenekler anlamında da en iyi imkanları değerlendirme şansına sahip olabilirsiniz.

4# Halılarda Sıradışı Seçeneklere Eğilin

Halı modelleri bir evin en önemli dekorasyon seçeneklerinden birisi olarak dikkatleri çeker. Sıradışı tasarımlar ile geliştirilmiş, farklı renk seçeneklerini sizlere sunan halı modellerinin her zaman için göz önünde bulundurulması gerektiğine inanıyoruz.

5# Teknolojik Aletlerden Uzak Kendinize Özel Bir Alan

İmkanınız var ise sizi teknolojiden tam anlamı ile uzaklaştıracak, kendinizi dinlemenizi sağlayacak kadar sessiz ancak görüntüsü ile huzur veren bir köşe yaratmak bu anlamda modern evler için olmazsa olmazlardan birisi olarak da dikkatleri çekecek.

6# Modern Lambaları Tercih Edin

Lambalar ya da avizeler bir evin en önemli görsel unsurlarından birisi olarak dikkatleri çeker. Evinizde farklı bir görüntü elde etmek ve bu anlamda sınırları kaldırmak isterseniz farklı lamba tarzlarına eğilim göstermeniz iyi olacaktır.

7# Kitaplık Yine En Önemli Detay

Kitaplıklar, günümüz modern evlerinin olmazsa olmazlarından birisidir. Evinizin konseptine uygun modern bir kitaplık, görsel anlamda da en iyi seçenekleri sizlere sunabilmek adına yeterli olacaktır.

More from the blog

Yemek Yapmayı Keyfe Dönüştüren Fonksiyonel Fırın Modelleri

Evin en fonksiyonel alanlarından birisidir mutfaklar. Yemek hazırlamanın yanı sıra, ailece yapılan masa başı sohbetlerinin de en keyifli ortamıdır aynı zamanda. Bir mutfaktan beklentiniz...

Yatak Baza Seti ile Düzenlenen Konforlu Yatak Odaları

Hepimizin yatak odasından farklı beklentileri olsa da, birleştiğimiz tek bir nokta var; içinde rahat edeceğimiz konforlu odalar. Konfor konusunda herkesin az ya da çok...

Lydsto R1 Kendi Kendini Boşaltan Robot Süpürge – Çapraz Süpürmeye Son

Pis çöp kutularının temizliği veya yetersiz emiş gücü arasındaki ikilemden bıktınız mı? Kendi kendini boşaltan robot süpürge Lydsto R1 sizi kurtarmaya geliyor. Emiş Gücü Kaybına...

Evden çalışanlarda bel ve boyun sorunları arttı

Evden çalışma üniteleri tasarlayan Mod Tasarım Genel Müdürü Ercan Sicim, “Araştırmalar, evden çalışanların yüzde 40’tan fazlasının bel ağrısı, yüzde 20’den fazlasının da boyun ağrısı...