Modası geçmeyen saç modelleri

Küt Kahkül - Taylor Swift
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Saçlarınızı sürekli değiştirmekten sıkıldıysanız size modası hiç geçmeyecek olan saç modellerini tanıtıyoruz. Her daim güzel ve güncel bir görünüme sahip olmak istiyorsanız, bu stillerden kendinize en uygun olanı seçebilirsiniz.

Küt Kahkül

Siz de Taylor Swift gibi düz kesimli saçlarınıza göz alıcı bir hava vermek istiyorsanız küt kahkülleri tercih edebilirsiniz.

Küt Kahkül - Taylor Swift
Küt Kahkül – Taylor Swift

Biçimli Dalgalar

Her ne kadar Beyonce saçlarından vazgeçmiş olsa da onun uzun saçları ilham vermeye devam ediyor. Uzun saçlarınızı yandan ayırıp iri bir maşayla şekil verdiğinizde hazırsınız demektir!

Biçimli Dalgalar - Beyonce
Biçimli Dalgalar – Beyonce

Yumuşak Katlar

Eğer Gisele Bündchen gibi uzun ve hafif katları olan saçlarınız varsa, ünlü modelin tarzını takip edebilirsiniz. Bündchen`in tarzını yakalamak için saçlarınızı kuruturken iri fırça kullanmanız yeterli.

Yumuşak Katlar  - Gisele Bündchen
Yumuşak Katlar – Gisele Bündchen

Bohem Hava

Rahat olurken stilinizden taviz vermeyecek bir saç modeli istiyorsanız, Jennifer Aniston`dan ilham alabilirsiniz.

Jennifer Aniston
Jennifer Aniston

Yandan Ayrılmış

Eğer çabucak hazırlanmanız gerekiyorsa Jessica Alba`nın yaptığı gibi yandan ayrılmış saçlar iyi bir silah olabilir. Üstelik şık duracağı da kesin…

Jessica Alba
Jessica Alba

Sahil Dalgaları

Kate Hudson`ın son derece doğal duran dalgalarını beğenmemek elde değil! Oldukça çabasız duran sahil dalgalarını uygulamak ise çok kolay. Saçlarınızı yıkadıktan sonra kuruturken köpük kullanabilirsiniz.

Kate Hudson
Kate Hudson

Bob Kesim

Keskin hatlara sahip Bob kesim saçlar Hollywood isimlerinin de favorisi. Onu en iyi taşıyan isimlerden biriyse Keira Knightley.

Keira Knightley
Keira Knightley

Ortadan Ayrılmış Düz Saçlar

Nina Dobrev`in uzun ve parlak saçları göz alıcı değil mi? Böylesine kusursuz duran saçlar için saç düzleştiricisine ve saç spreyine ihtiyacınız olabilir.

Nina Dobrev
Nina Dobrev

Karışık ve Kısa

Saçlarıyla oynamayı çok seven Rihanna, kısacık kesilmiş karışık saçlarıyla da ilham verenlerden oldu. Uzun saçlarla kıyaslandığında daha kolay kullanım rahatlığı sağlayan saçlarla başedebilmek içinse spreye ihtiyacınız olacak.

 

Rihanna
Rihanna

İki Renk

Sarah Jessica Parker`ın tercih ettiği gibi uca doğru açılan saçlar her zaman için iyi bir seçim olacaktır. Üstelik renk oyunu sağladıkları için her türlü etkili görünüyorlar.

Sarah Jessica Parker
Sarah Jessica Parker

 

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.