Moda’da Mutlaka Gidilmesi Gereken Mekanlar

tarafından
488
Moda’da Mutlaka Gidilmesi Gereken Mekanlar
5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

İstanbul’un güzide bölgelerinden birisi olan Moda’da mutlaka gidilmesi gereken mekanlar ile alakalı olarak sizlere bir bilgilendirme makalesi sunacak ve fikir sahibi olabilmeniz için elimizden geleni yapacağız. Kadıköy Moda, Anadolu yakasının olmazsa olmazlarından birisi durumunda. Modern mekanları ve kıyı bölgesi olması ayrıca dikkat çeken özelliklerinden birisi olarak da dikkatleri çekiyor.

Tabi ki insanlar bu bölgeyi bu kadar önemsediklerinden dolayı mekanlar da önemli. Moda’da yüzlerce farklı mekan var ancak bizler, sizlere bu makalemizde en geniş kapsamlı seçenekleri sunabilmek için elimizden geleni yapacağız. Şimdi bu anlamda merak edilen listemizi sizinle paylaşmak istiyoruz.

1# Basta Street Food Bar

Mükemmel ötesi bir mekan ve harika lezzetler. Tantuni vari dürüm lezzetleri ile kısa süre içerisinde bölgesinde fark yaratan markalardan birisi haline geldi Basta. Döner lezzetleri ile bilhassa son derece elit bir mekan. Fiyatlarsa yine çok çok ideal.

Basta Street Food Bar

2# Maskarpon Tiramisu ETC.

Tatlı arayışı zaman içerisinde ortaya çıkan ve kendisine herkesi esir eden seçeneklerden birisi olarak dikkatleri çeker. Tiramisu, farklı bir lezzettir. Hazırını yapabilirsiniz ancak bunu sanat haline getirmiş olan bu mekanda son derece elit bir deneyime mükemmel lezzetler ile ortak olabilme şansına sahip olabileceğinizi kesinlikle unutmayın.

Maskarpon Tiramisu ETC

3# Bob – Best Of Burger

Burger yemeyi sevenler için eşsiz lezzetlere sahip mükemmel ötesi bir mekan. Kısa bir zaman dilimi içerisinde etinin ve lezzetlerinin sesi İstanbul genelinde duyuldu ve kısa zaman içerisinde popüler oldu. Nusret Burger vari lezzetleri ile de dikkatleri çektiklerini net bir şekidle söyleyebilirim sizlere. Üstelik fiyatları da BEDAVA ayarında.

Bob - Best of Burger

4# İmalathane 34

Pasta lezzetlerinin en küçük hallerini en uygun fiyatlar ile eşsiz bir mekanda deneyim edinmek isteyenler için harika olanaklardan birisi. İmalathane 34, yumuşacık ellerden çıkan sevgi dolu seçenekleri sizlere sunduğundan dolayı fark yaratacak. Mutlaka gidilmesi gereken Moda mekanları arasında yer alıyor.

İmalathane 34

5# Paul’s Lasagna

Lazanya, makarna ve et karışımı bir lezzet olarak ülkemizde taraflı tarafsız herkesin bayılarak tükettiği gıda maddelerinden birisi olarak dikkatleri çekiyor diyebiliriz. 3 yıldır eşsiz ve birbirinden farklı lazanya lezzetleri ile sizlere hizmet sunan Paul’s Lasagna mutlaka ziyaret edilmeli. Mekan konsepti de inanılmaz.

Paul's Lasagna

6# Zapata Burger

Yine eşsiz burger mekanlarından birisi. Nusret Burger lezzetini hemen hemen aynı şekli ile sizlere sunan ve üstelik fiyat anlamında da en ideal seçenekleri sunan bu mekan, konsepti ile de fark yarattığı için bizim de sizlere önerdiğimiz en önemli ve görülmesi gereken mekanlar arasında ki yerini alıyor.

7# Munchies Cpepes & Pancakes

Pankek, eşsiz bir lezzet. Ancak yine de denemeyenler bu mekana giderek denerler ise doğrudan en lezzetli halini deneyim edeceklerinden dolayı mükemmel bir deneyimi edinmiş olacaklar. Moda’da hamur işi dediğimiz zaman birçok farklı seçeneği ile eşsiz bir mekan diyebiliriz.

MUNCHIES CPEPES & PANCAKES