Moda Bu Hafta Blake Lively’i İzledi

tarafından
524
Moda Bu Hafta Blake Lively’i İzledi
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Moda, bu hafta dünyaca ünlü kadın oyunlardan birisi olarak dikkat çeken Blake Lively‘nin çevresinde şekillendi. Ünlü oyuncu, uzun bir süredir giydikleri ile ve hatta saç modelleri ile en çok göz önünde olmayı başaran isimlerden birisi olarak dikkat çekti. Çok kısa zaman içerisinde tam anlamı ile bir moda ikonu oldu.

Çeşitli markaların reklam yüzü olma konusunda somut adımlar atan ve reklam filmleri ile ön plana çıkan Lively, sarı saçları ve duru güzelliği ile olduğu kadar giydikleri ile de mükemmel bir noktaya gelmeyi başardı. Bu anlamda sektörün en hareketli kişiliklerinden birisi olmayı da başardı diyebiliriz.

1# Brandon Maxwell Çekimleri

Dünyaca ünlü giyim markalarından birisi olan Brandon Maxwell için objektif karşısına geçen ünlü isim, sarı elbise modelleri ile birlikte adından çok ciddi anlamda söz ettirmeyi başararak fark yarattı ve moda sitelerinde de en önemli konu başlığı oldu.

2# Oscar De La Renta Çekimleri

Dünyaca ünlü modacılar dediğimiz zaman kuşkusuz ki en çok ön planda olan isimlerden birisi de Oscar De La Renta olur. Ünlü modacıda yeni kreasyonlarının çekimi için Blake Lively ile anlaştı ve mükemmel bir çekim oldu. Çekimler kapsamında internete sızdırılan görsellerden birisini de aşağıda inceleme şansına sahip olabileceksiniz.

3# Chanel Tulum Çekimleri

Chanel, ülkemizde de en çok ön plana çıkan moda markaları arasında ilk sıralarda yer alıyor. Chanel, her geçen gün insanlar için çok daha iyisini ve çok daha kalitelisini üretiyor. Özellikle tutulum modelleri kadınların en çok tercih ettiği seçeneklerden birisi olduğundan dolayı bu anlamda en yeni modelleri sizlere sitemiz içerisinde sunuyoruz.

4# Michael Kors Çekimleri

Moda ikonu haline geldikçe önemli markaların da gözdesi olmayı başardı. Michael Kors ve Valentino markalarının geçtiğimiz dönemlerde yapmış oldukları ortak proje için katalog çekimlerinde dikkat çeken isim yine Blake Lively olmuştu. Her geçen gün daha fazla ön plana çıkan isim, adından ciddi anlamda söz ettirmeye devam ediyor.

5# Jonathan Shimkai Çekimleri

Kadınlar için dünya genelinde adından ciddi anlamda söz ettiren bir başka marka olan Jonathan Shimkai, kısa süre içerisinde yaptığı araştırmalar sonucunda katalog çekimleri için yine Blake Lively ismini ön plana çıkararak muazzam bir kitleye erişmeyi başardı. Tam bir ikon haline gelen Shimkai, zaman içerisinde standartlarını ciddi anlamda yükseltti.

Kısacası moda dediğimiz zaman artık akla gelen ilk isimlerden birisi haline gelen Blake Lively, muazzam güzelliği ve şıklığı ile kadınların da en büyük ikonlarından birisi oldu.