Mışıl Mışıl Uykular İçin Çocuk Yatağı Nasıl Seçilir?

5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

Çocuklarınızın odalarını dekore ederken, seçtiğiniz mobilyaların estetik görünümünün yanı sıra, satın alacağınız çocuk yatağı modeli de oldukça önemli bir yer tutar. Onlar için yarattığınız özel alanın en önemli unsuru, derin uykular çekecekleri yataklarıdır. Bebeklerin uykuya daldıkları ve rahat bir uykuya geçtikleri en korunaklı yer anne kucağıdır. Onlar rüyalar aleminde dolaşırlarken annelerinin huzurlu kollarını aramasınlar diye; Hibboux yumuşacık çocuk yatağı modelleri üretiyor.

Bebekleriniz Yataklarında Uyurken İçiniz Rahat Olsun

Bebek yatağı seçiminiz, yeni doğan bebeğiniz için temin etmeniz gereken ilk ihtiyaç kalemidir. Bebekler ilk doğduklarında en az 6 ay emdikleri sütün fazlasını çıkarma ihtiyacı duyarlar ve hareketleri kısıtlı olduğu için yatarken tehlikeli durumlar ortaya çıkabilir. Bunu önlemek için yatağın gömülmelerine engel olacak sertlikte olması gerekiyor. Ayrıca ilk 3 yıl bebeğinizin omurilik gelişimi tamamlanma sürecindedir. Bu iki durumu da gözeterek üretilen Cloud yatak serisi ekstra destek sağlayan katmanları sayesinde omurga eğriliğinin doğal formunu koruyor.

Sabah kahvaltısında çocuklarınıza yaptığınız o leziz tostları hayal edin. Değişik malzeme katmanlarına sahip olduğunda ne kadar iştahla yendiğini bir düşünün. Hibboux çocuk yatağı modellerinde bulunan farklı rahatlık katmanları da onların derin ve kaliteli bir uyku geçirmesi için özenle tasarlanıyor. Yatağın yüzeyindeki konforu arttıran Tencel Thermobond elyaf, hava geçirgenliği yüksek lateks, ısıyı tutan sert keçe ve uyku konforunu arttıran Soft Touch sünger ile çocuklarınız ertesi güne daha enerjik ve sağlıklı başlıyor. Aradığınız özelliklere uygun bebek yatağı fiyatları için en doğru adres Hibboux oluyor. Her bütçeye uygun sunduğu seçeneklerle size bir rahatlık daha sağlıyor.

Çocuk Yatağı Nasıl Seçilir
Çocuk Yatağı Nasıl Seçilir

Çocuklarınız Yataklarında Diledikleri Kadar Zıplasın

Hibboux yatakları sünger yataklara göre oldukça dayanıklı dolgu malzemelerinden oluşuyor. DHT yay teknolojisiyle üretilen Dream Baby çocuk yatağı modeli, yay çeliğinin sertliğini azaltıp sağlamlığını arttıran Çift Tavlama işleminden geçiyor. Yatağın ömrünü uzatan bu özelliğiyle çocuklarınız özgürce hoplayıp zıplayabiliyor.

Stressiz ve Steril Ebeveynliğin Tadını Çıkarın

Çocuk yatağının rahatlığının yanında kolayca temizlenebilir olması aranan özelliklerden biridir. Cloud Baby yatak serisinde bulunan yıkanabilir yatak pedi sayesinde korkmadan bebeğinizin altını değiştirebilirsiniz, ıslansa bile kolayca temizliğini yapabilirsiniz. Ayrıca yatağın üst katmanlarında bulunan su geçirmez microfit kumaş, istenmeyen kazalar için iyi bir bariyer görevi üstleniyor. Tüm bunların yanında Hibboux, Cloud Baby serisi ile sizlere oldukça kullanışlı bir yatak üretti. 0-3 yaş bebeğiniz büyüyüp kocaman bir çocuk olma yoluna girdiğinde yatağı ters çeviriyorsunuz ve bebeğiniz 6 yaşına kadar rahatça uyumaya devam edebiliyor.

Çevre Dostu Hibboux Çocuk Yatağı ile Güvenli Uykular

Doğal probiyotikler bebeklerinizin sindirim sistemi için oldukça önemli bir yer tutmaktadır. Peki Hibboux’un bu probiyotikleri, çocuklar için yatak temizliğinde de kullanıldığını söylesek? Yatak hijyeninde de çocuklarınızın sağlığını gözetiyor ve zararlı kimyasalları kullanmıyor. Bebek yataklarını doğal malzemelerle üreten Hibboux, kanserojen maddeleri yatağınızdan uzak tutuyor. Bu özelliğini OEKO-TEX sertifikası ile kanıtlamış bulunuyor. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra, ağaç liflerinden üretilen viskon kumaş sayesinde geri dönüşümü mümkün çocuk yatağı modellerine sahip olabilirsiniz. Botanik bahçelerinin eşsiz canlılığı, sıcaklığı ve etkileyici atmosferinden esinlenerek üretilen Botanic Baby yatak, doğal Okaliptus ağacının özü olan lateks malzemeyi yatakların özüne katarak çocuklarınızın kan dolaşımını düzenliyor ve rahatlamasını amaçlıyor. Hibboux, çevre dostu bir dünyayı daha şimdiden onlar için sunuyor ve kaliteli çocuk yataklarını güvenle sizlerle buluşturuyor.

Çocuk Yatağı Fiyatları Sizi Düşündürmesin

Çocuk yatağı modelinin seçiminin ne kadar önemli olduğunun bilincinde olan Hibboux, sizlere uygun fiyatla doğal ve konforlu ürünler üretmeyi amaçlıyor ve bunu sadece internet üzerinden yaptığı satışlar sayesinde mümkün hale getiriyor. Çocuklarınızın kendi yataklarını özgürce seçebilmeleri için Hibboux internet sitesini çocuğunuzla beraber ziyaret edebilirsiniz.

More from the blog

İstanbul Çocuk Eğlence Merkezleri

Oyun oynamak, çocukların hem gelişiminde hem de sosyalleşmesinde çok önemli bir yer kaplar. Ailelerin, çocuklarının oyun oynaması için tercih ettiği en yaygın mekanlardan biri...

Çocuklar Süt Sevmiyor mu?

İlk olarak ambalajlı sütler, şu an ortalıkta gezen çiğ sütlere göre denetimli ve kontrollü olduğu için kesinlikle ama kesinlikle daha güvenli ve sağlıklıymış.

En güzel erkek bebek isimleri 2018

Bu haberimizde siz değerli okuyucularımız ile birlikte en güzel erkek bebek isimleri 2018 yılı önerileri üzerinde durmak istedik.

Yumurtalama Dönemi Belirtileri Nelerdir?

Bugün ki makalemizde ise anne olmak isteyen okuyucularımız için önem arz eden seçeneklerden birisi olan yumurtlama dönemi belirtileri ile alakalı olarak seçenekleri sizlere sunacağız....