Michael Kors 2012 Sonbahar-Kış Reklam Kampanyası

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Moda dünyası yazın etkisinden kışa çoktan geçiş yaptı ama biz halen yaz sezonunda kalıp, yeni koleksiyonlara uzaktan bakış atmayı tercih ediyoruz.

 • Soğuk havaların çok uzakta olmadığını bize hatırlatan Sonbahar-Kış kampanyaları gözlerimizi kamaştırmaya devam ediyor. Reklam kampanyaları açısından her sezon kendisinden bir önceki sezona göre daha öne çıkan kampanyalar hazırlayan Michael Kors, yeni sezonda da kampanyasıyla büyük ses getirecek gibi gözüküyor. Şimdiden favorilerimiz arasında yer alan kampanya görselleri lüksü ve çekiciliği bir arada yansıtıyor.

  Michael Kors bir gelenek haline gelen, 5 sezondur kampanyalarında yer alan Karmen Pedaru ve Simon Nessman’le yeniden bir araya geliyor. Kors’un sezon kampanyalarında yüzlerine daha da alıştığımız modeller adlarından sıkça söz ettirmeye de devam ediyorlar. Merakla beklenen kampanya da bu defa, Hollywood’un en gösterişli ve dikkat çeken “çiftlerinden” ilham alınarak hazırlanmış.

  Moda dünyasının en gözde fotoğrafçılarından Mario Testino objektifine yansırmaya alışık olduğunu düşündüğümüz Karmen ve Simon’da her geçtiğimiz sezon daha da çekici karelerle karşımıza çıkıyor. Los Angeles Paramount Stüdyoları’nda gerçekleştirilen, çekici bir kadın ve adamın hikayesinin anlatıldığı görsellerde, renk, aksesuar ve kıyafetlerin kullanımları “lüks” tanımının altını bir kez daha çizmemiz gerektiğini gösteriyor.

  Kış sezonunda hakimiyetini koruyan kürk yeni sezonda da birçok kişinin tepkisini alsa da markaların görsellerinde yerini alıyor. Boğazlı kazaklar yeni sezonda geri dönüyor ve erkekler için vazgeçilmezler arasında yer almak için sırasını bekliyor. Kumaş pantolonlar, deri çantalar, altın rengi takılarsa 2012 sezonunun kadınlar için vazgeçilmezleri arasında yerini alacak gibi gözüküyor.

  Lüks ve gösterişin kıyafetlerden, aksesuarlara kadar her aşamada yeniden hayatımızda olacağı Sonbahar-Kış koleksiyonlarından şimdiden listelerinizi hazırlamaya başlayabilirsiniz. Özellikle altın rengi aksesuarları not edin, yeni sezonda çok favoriler.

   

  Kaynak:milliyet.com

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.