Metabolizmanız Hızlanmaya Hazır mı?

Metabolizma Hızlandırma
Metabolizma Hızlandırma
5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

Günümüz hızlı yaşam temposunda fast food tarzı beslenme alışkanlıklarının çoğalması ile birlikte giderek daha çok insan kilolarından yakınıyor. Yine aynı sebepler yüzünden kilo vermek de bir o kadar zor. Yaşantının hızlı olmasına rağmen metabolizmanın yavaşlığı zayıflamayı zorlaştırıyor. Oysa fiziksel olarak incelmek ve doğru zayıflama adımları ile sıkılaşmak kişinin kendine olan özgüveninin artması da demektir aynı zamanda.  Doğru bir planlama yaparak zayıflama sürecine girmiş olanlar için kısa, uygulaması kolay ve etkili zayıflamaya yardımcı olabilecek bazı formüller derledik.

Metabolizma hızlandıran çay

Malzemeler:

  • 2 orta boy elma
  • 1 orta boy limon
  • 1 rulo halinde tarçın
  • 1 tatlı kasığı karabiber
  • 1 tatlı kaşığı karanfil ( tane)

Hazırlanışı:

Elmayı ve limonu 4 parçaya bölüp, kabukları ve çekirdekleri ve diğer malzemelerle birlikte 3 lt suyun içine atarak kaynatın. Elmalar piştiği zaman altını kapatarak süzün. İster sıcak ister soğuk olarak tüketebileceğiniz bu çayın içilmesi gereken miktar günde 2 kere 1 bardak.

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz:  Ebru Şallı’nın göbek eritme diyeti
Haberimizde ilerlemek için aşağıda yer alan numaralandırılmış sayfalardan ilerleyin.

1
2
3
4
Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.