Merit Royal Premium Hotel Nasıl Bir Yer?

tarafından
202
Merit Royal Premium Hotel Nasıl Bir Yer?
5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

Yavru vatan Kıbrıs’ta tatil yapmak sizin için de harika bir deneyim olacaktır. Kıbrıs; bilhassa son yıllarda daha popüler olmaya başladı. Bodrum, Marmaris, Fethiye gibi yerlerin kalabalık oluşundan sıkılanlara hitap eden Kıbrıs; aynı zamanda bünyesinde birbirinden kaliteli oteller de barındırıyor. Onlardan birisi de kesinlikle Merit Royal Premium Hotel! Yazımız sayesinde bu otel hakkında bilgi alabilirsiniz.

Neden Kıbrıs’ta Tatil Yapmalısınız?  

Kıbrıs; yalnızca Türkler tarafından ziyaret edilen bir yer değil! Dünyanın farklı ülkelerinde yaşayan insanların da harika bir tatil yapmak adına Kıbrıs’a geldiklerinden bahsedebiliriz. Gelin, tatil için neden Kıbrıs’ı tercih etmeniz gerektiğini konuşalım!

  • Her şeyden önce, Kıbrıs’ın tarihi dokusunu keşfetme şansına erişirsiniz. Kıbrıs; tahmin edebileceğiniz üzere yüzyıllar boyunca farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmıştır. Adada bu uygarlıklardan kalma çok sayıda yeri keşfetmek mümkündür. Bilhassa Salamis Antik Kenti gibi özel bir yer muhakkak görülmelidir. Bunun yanı sıra, Mavi Köşk ve Barbarlık Müzesi de mutlaka görülmesi gereken yerler arasında bulunur.
  • Kıbrıs; tahmin edebileceğiniz üzere gece hayatı ile de ünlüdür. İnsanlar; diledikleri takdirde otellerin kendileri için hazırlamış olduğu eğlencelere katılabilirler. Örneğin, yılbaşında Özcan Deniz, Tarkan, Linet, Sibel Can gibi ünlü sanatçıların Kıbrıs’taki otellerde sahne aldıklarından bahsedebiliriz. Ayrıca, Kıbrıs’ta çok sayıda gece kulübü de mevcuttur. Bir başka deyişle, insanlara eşsiz bir eğlence vaat eder.
  • Kıbrıs; otelleri ve eğlence hayatının yanı sıra yemekleri ile de farkını belli eder. Et yemekleri, hamur işleri, tatlıları derken Kıbrıs mutfağına hayran kalmamak mümkün değildir. İnsanlar; diledikleri takdirde otellerin üç öğün ücretsiz olarak sundukları yemekleri yiyebilirler. Bunun yanı sıra, yine otel bünyesindeki a la kart restoranlar için de rezervasyon yaptırabilirler.

Merit Royal Premium Hotel Neler Vaat Eder?

Kıbrıs’ın en güzel yerlerinden birisi olarak bilinen Zephyrus koyunda yer alır. Hem Girne şehir merkezine hem de Ercan Havalimanı’na son derece yakın olduğunu ifade edebiliriz. Mavi ile yeşili bir araya getiren konumu ile de dikkat çeker. Otelin bünyesinde toplam 131 oda vardır. Standart oda seçeneklerinin yanı sıra junior suit, queen suit ve kral dairesi gibi alternatifleri de mevcuttur. Ayrıca, odaların her birisinde merkezi klima, uydu, mini bar, güvenlik kasası, telefon, saç kurutma makinesi, küvetli banyo, çay – kahve potu ve kablosuz internet bağlantısı yer alır.

Merit Royal Premium Hotel; ana restoranının yanı sıra bünyesinde bulunan a la kart restoranları ile de dikkat çeker. Ayrıca, günün neredeyse her saatinde hizmet veren barları ile de farkını ortaya koyar. Otel; sağlıklı bir şekilde dinlenmek isteyenler için de uygun bir adrestir. Bünyesinde bulunan SPA & Wellness merkezi ile de dikkat çeker. Merit Royal Premium Hotel; erken rezervasyon seçenekleri sunarak ziyaretçilerinin gönlünü kazanır.