Mars Oğlak burcunda

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

marsoglak640

Bugün 26 Ekim Pazar…Güneş günündeyiz…

Güne boşlukta başlayan Ay 06:41’de Yay burcuna geçecek. Yoğun duyguların etkisinden kurtulmak ve dış dünyaya açılmak isteyebiliriz. İyimser ve rahat enerjiler girişken tavırlara imkan verebilir. Ancak öğle saatlerinden itibaren Yay burcundaki Ay,Balık burcundaki Neptün ile kare açı yapacak. Gerçeklerden uzaklaşıp, hayal alemine dalmamız da mümkün.

Enerji gezegeni Mars bugün Yay burcundan ayrılıp Oğlak burcuna geçecek. Mars Oğlak burcunda güçlüdür. Bu dönemde iş ve çalışma konularında daha iyi organize olabilir, amaçlarımız doğrultusunda hırslı, kararlı ve sabırlı hareket edebiliriz.

 

KOÇ

26 Ekim saat 12.43-5 Aralık saat 01.56 tarihleri etkili olacak Mars-Oğlak burcu geçişi mesleki konularda azim sabır ve direnç, soğukkanlı bir şekilde hedefinize kilitlenmek ve kariyer hayatınıza ciddi bir şekilde eğilmek anlamı taşır. Sizin gibi aktif ve ateşli kişiler için, zorlayıcı olsa da, Mars yönetici gücünüz olduğundan bu enerjiyi iş hayatında istikrarlı olmak, başarılı işler çıkarmak, sağlam adımlar atmak için kullanabilirsiniz. Sabır hakikaten önemli. Çünkü ancak bu sayede başarılı olmanız mümkün. Ayrıca azimli olmalı, kafanızın içinde bir hedef belirlemeli, disiplinli bir şekilde çalışmaya gönüllü olmalısınız. İnatçılıktan uzak durarak, çevrenizde bulunan kişilerle işbirliğinde bulunmayı bilmelisiniz. Kararlarınızı gayet dikkatli ve mantıklı bir şekilde düşünerek vermeli, acele etmemeli, başkalarından etkilenmemelisiniz. İş arayanlar için ben bu geçişi olumlu buluyorum. Yeter ki, ne istediğinizi, hangi işi yapmak istediğinizi bilin. Serbest mi çalışmak istiyorsunuz yoksa belli iş saatleri, kuralları olan bir iş mi düşünüyorsunuz. Bunları düşününüz.
BOĞA

26 Ekim saat 12.43-5 Aralık saat 01.56 tarihleri arasında Oğlak burcunda ilerlemesini sürdürecek Mars, başta mesleki ihtisas konuları olmak üzere, eğitim hayatınız, inancınız, çevrenizle olan her türlü temasınız, keşif ve araştırma konularınız, yüksek düzeyde bilgilenmeniz, yabancılarla olan temasınız ve yurtdışı faaliyetlerinizle ilgili alanlarda, temkinli ve gayet güçlü bir şekilde, isteklerinizin peşinden gideceğiniz bir zamanı göstermektedir. Bu enerji burcunuzla uyumlu ve olumlu bir görünüm yapacağı için doğal olarak sizler açısından olumlu bir zamanı göstermektedir. Mars Oğlak burcunda zaten düşünmeden taşınmadan hareket etmenin önüne geçer. Ben bu enerjinin sizler gibi sakin, mantıklı ve sağlam kararlar almaktan yana olan kişiler için gayet yararlı olacağını düşünüyorum.

İKİZLER

26 Ekim saat 12.43-5 Aralık saat 01.56 tarihleri arasında Oğlak burcunda ilerlemesini sürdürecek Mars, özellikle başkalarıyla olan maddi ve manevi paylaşımlarınız konusunda yüzeysel hareket etmekten ziyade, derinlemesine düşünme, sağlam hareket etme zamanı olarak değerlidir. Yani düşünmeden karar vermemeli, çıkarlarınızın farkında olmalı, özellikle iş hayatınızla alakalı konularda her şeyi garanti altına almadan bir borcun altına girmemeye çalışmalısınız. Çünkü bu dönemde gerek yaşadığınız ülke ve gerekse çalıştığınız sektörün içinde bulunduğu durum ve her şeyden önce kendi durumunuz hakkında net ve gerçekçi bir şekilde saptamada bulunmanız lazım. Bunlar tam belirlenmeden ve sağlam olmadan alınacak bir kredi veya borç, daha sonra ödeme güçlüğü çekmeniz anlamına gelebilir. Temkinli gitmekte fayda var. Her konuda gerçekçi olalım.

More from the blog

Burcunun Kadını Mısın?

Burcunun özelliklerini taşıyor musun? Mesela ikizlerin içinde tam 10 farklı kadın yaşıyor!

Burçlara göre ilk randevu sırları

Kişiliğimize ve zevklerimize kadar bizi etkileyen burçlar, söz konusu ilk buluşmadaki ruh hali olduğunda yine devreye giriyor. İşte burçlara göre ilk randevu sırları:

Burcuna Göre Erkeler Ne İster?

Her erkeğin mizacı, karakteri, yetişme ortamı ve çevresel faktörünün kişiliğine verdiği etki farklı olsa da burçlarına göre de bir erkeği tanımak, isteklerini görebilmek mümkün.

Burçlara göre Moda Rehberi

Burçlara göre moda rehberi ile modaya başka bir pencereden bakacaksanız. Çünkü karakteri etkilediği düşünülen burçların modayı etkilememesi mümkün değil.