markafoni’den yeni bir girişim daha: misspera.com açıldı

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Kadın ve erkeklere yönelik bakım, parfüm ve kozmetik ürünlerinin satışa sunulduğu www.misspera.com’da seçkin kozmetik markalarının farklı ürünleri yer alıyor.

Türkiye’nin ilk ve lider özel alışveriş kulübü www.markafoni.com’un da içinde bulunduğu markafoni grup şirketleri, hızla büyümeye devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda markafoni grup şirketleri bünyesine katılan Zizigo.com ve markafoni Polonya’dan sonra şimdi de parfüm ve kozmetik alışveriş sitesi www.misspera.com açıldı. MissPera.com Türkiye’nin bir numaralı parfüm ve kozmetik sitesi olmayı hedefliyor.

MissPera.com ücretsiz kargo hizmeti, 30 gün iade imkanı ve geniş ürün portföyüyle fark yaratacak!

Parfüm ve kozmetik alışveriş sitesi www.misspera.com dünyaca ünlü kozmetik markalarını özel bir alışveriş deneyimiyle sunuyor. MissPera.com; rekabetçi fiyatları, kapsamlı ürün seçeneği ve 7/24 müşteri desteği ile benzerlerinden ayrılıyor. Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo gönderimi, en geç 3 gün içinde ürün teslimi ve 30 gün içinde ücretsiz kargo ile iade kabulü gibi özellikleriyle de MissPera.com, kullanıcılarına kolaylık sağlıyor. %100 müşteri memnuniyetini hedefleyen MissPera.com benzersiz avantajlarıyla kozmetik dünyasına yeni bir tarz getirecek.

markafoni grup şirketleri bünyesinde kurulan www.misspera.com’un Genel Müdürlüğü görevini 10 yıl boyunca yurtdışında yönetim danışmanlığı yapan Ali Şahin yürütecek.

Temmuz 2011’de hisselerinin %70’e yakını 129 ülkede faaliyet gösteren Naspers’a bağlı MIH-Allegro tarafından satın alınan markafoni, bünyesine hem Türkiye’de hem de yurtdışında yeni şirketler katarak e-ticaret holdingi olma yolunda hızla ilerliyor.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.