Manzarası ile Fark Yaratan En İyi İstanbul Restoranları

tarafından
486
Manzarası ile Fark Yaratan En İyi İstanbul Restoranları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bugün ki makalemizde meraklılarına en güzel manzaralı en iyi İstanbul restoranları ile alakalı olarak bilgiler sunacağız. İstanbul, dünya genelinden insanların çok ciddi anlamda merak ettiği ve araştırdığı bölgelerden birisi olarak dikkatleri çektiği gibi herkesin de hayaller kurduğu şehirlerden. Mekanları zaten anlatılmaz, yaşanır. Manzara dediğimiz zaman da İstanbul gelir.

Eşsiz boğaz manzarasına nazır mükemmel mekanları ile kısa süre içerisinde Avrupa ve dünya gündeminde adından söz ettirmiştir. Bizde bu noktada sizler için eşsiz manzarası ile fark yaratan en iyi İstanbul restoranları üzerine bir inceleme yaparak farklılık arayışı içerisinde olan okuyucularımıza en iyiyi sunmak ve fikir edinmenizi sağlamak istedik.

Nefes Kesici Manzaraya Sahip İstanbul Restoranları

Tam anlamı ile muazzam, harikulade manzarası ve mükemmel lezzetleri ile sizleri kendisine hayran bırakacak restoranların listesini aşağıda isimleri ile birlikte derledik. Haklarında kısa bilgileri de bulabileceksiniz.

1# Villa Boshporus – Beylerbeyi

Eşsiz bir görüntü, muazzam bir konsept ve Boğaz Köprüsü ayağına yakın A La Carte restoran sınıflarının en iyilerinden birisi. Konsepti ve bulunduğu konum itibari ile sizleri kendisine hayran bırakıyor.

2# Kız Kulesi Restaurant – Salacak

İstanbul’un sembollerinden birisi olan Kız Kulesi, zaman içerisinde restaurant konseptine bürünerek insanlara hizmet vermeye başladı. Anadolu ve Avrupa yakası manzaralı muazzam lezzetleri burada deneyimleyeceksiniz.

3# Leb-i Derya Kumbaracı – Şişhane

İstanbul ayaklarınızın altında iken mükemmel lezzetleri deneyim etmek ve bu anlamda fark yaratmak istemez miydiniz? Şişhane mevkiinde fark yaratan Leb-i Derya, muazzam manzarası ve dünyadan lezzetleri ile ön planda.

4# Lacivert Restaurant – Anadoluhisarı

Yine boğaz manzaralı eşsiz mekanlardan birisi olarak dikkat çekiyor. Mükemmel lezzetleri ve PUB tarzı görüntüsü ile de insanların uğrak, modern mekan tercihlerinden birisi olarak ön plana çıkacak.

5# Anjelique – Ortaköy

İstanbul’un güzide bölgelerinden birisi olan Ortaköy’de muazzam bir mekan. Anjelique, modern mimarisi ve manzarası ile dikkatleri üzerine çektiği gibi aynı zamanda dünya genelinden lezzetleri ile de ciddi anlamda fark yaratıyor diyebiliriz sanırım.

6# 360 İstanbul – Taksim

İstanbul’u 360 derece görebilmek, her anlamda mükemmel lezzetleri deneyim edebilmek ve aynı zamanda ülkemiz genelinin en seçkin restoranlarından birisini deneyim edebilmek için mükemmel bir mekan önerisi.

7# Fine Dine İstanbul – Sultanahmet

Sultanahmet manzaralı mükemmel restoranlardan birisi olarak dikkat çeken ve dünya genelinden ziyaretçilerini çok uzun bir süredir ağırlayan bu mekan, konsepti ile herkesin hayalini kurduğu mükemmel bir mekan.

8# Mama Shelter – Taksim

Mama Shekter, görüntüsü ve içeriğinde sunduğu farklı lezzetler ile dikkatleri çektiği gibi eşsiz İstanbul manzarası ile muazzam bir teras deneyimini sizlere sunarak dikkatleri çekiyor.