Maltepe Park’ta Atatürk’ün Anısına Dev Tablo

5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

ECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş. tarafından yönetilen Maltepe Park Alışveriş Merkezi, tüm sanatsever ziyaretçileriyle birlikte ” Bir Tablo Bin Fırça” projesinde buluşuyor.  Avm içerisinde kurulacak dev tablo ile Atatürk’ün anısı bir kez daha ölümsüzleştirilecek.

Alışverişte ve eğlencede ”Tüm aile için ilk durak Maltepe Park” söylemi ile yoluna başarı ile devam eden Maltepe Park Alışveriş Merkezi, daha önce yapılmamış bir proje ile bir ilke imza atıyor.

31 Ekim- 10 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek ”Bir Tablo Bin Fırça” projesi tüm sanatsever ziyaretçileri buluşturuyor.

‘Atatürk’e verdiğiniz değeri göstermek için bir fırça darbesi de sizin olsun.” sloganı ile projesine start vermeye hazırlanan Maltepe Park, önemli ressamları da proje kapsamında bir araya getiriyor. Yrd. Doç. Dr. Erol Yıldır ve Ressam Cemil Özçelik’in yetenekli fırçalarının önderliğinde gerçekleşecek projede; sanata ilgi duyan tüm ziyaretçiler Atatürk’ün anısına yapılacak dev tabloya fırça darbeleriyle iz bırakabilecekler. Ziyaretçiler birlikte resim yapmanın mutluluğunu yaşarken; projede kullandıkları fırçayı da günün anısı olarak alabilecekler.

Projede Minikler de Unutulmadı!

Proje kapsamında sanata daha şimdiden gönül veren minik ressamlar da unutulmadı. Minik ressamlar, proje boyunca kendileri için özel olarak hazırlanan tuvalleri ve küçük fırçalarıyla Atatürk’ün anısı için resim yapabilecekler.

Maltepe Park, sanata ve Atatürk’e değer veren tüm ziyaretçilerini 31 Ekim – 10 Kasım tarihleri arasında zemin katta gerçekleşecek bu değerli projeye davet ediyor.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.