Madonna’nın gençlik sırrı ortaya çıktı

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

İlerlemiş yaşına rağmen hala genç ve fit görünen Madonna’nın sırrı çözüldü.

MDNA turnesi çerçevesinde dünyanın pek çok kentinde konserler veren Madonna, meğer her gittiği yere yanında “gençleştirici” cihazını da götürüyormuş.

Paris’te verdiği L’Olympia konseri öncesinde ünlü şarkıcı, Ritz Oteli’nden ayrılırken yanına aldığı oksijen makinesiyle birlikte görüntülendi. Söz konusu cihazın, erken yaşlanma belirtilerine karşı cildi yumuşattığı, nemlendirdiği, yukarı kaldırdığı ve sıkılaştırdığı biliniyor.

Kusursuz bir cilt için kullanılan cihazın müdavimleri arasında Victoria Beckham ve Naomi Campbell gibi ünlüler de var. Şarkıcı Katy Perry de bir süre önce bu cihazı kullandığını itiraf etmiş ve “Her konserimden önce oksijen uygulamasını cildimi nemlendirmek ve bana uykusunu almış, taze bir yüz ifadesi vermesi için kullanıyorum” demişti. 53 yaşındaki Madonna’da ise 14 bin 200 dolar (25 bin TL) değerindeki bu cihazlardan tam altı tane olduğu söyleniyor.

 

Kaynak:kadınvekadın.com

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.