Mac Makyaj Ürünleri, İndirimlerle Turuncukasa.Com ‘da…

Mac Makyaj Ürünleri
Mac Makyaj Ürünleri
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Kadınlar, yüzyıllardır fiziksel güzelliklerini pekiştirmek için makyaj yapıyorlar. Tabii ki o kadar eski zamanlarda kullanılan ürünlerle, şimdi kullanılan ürünler birbirinden çok farklı. Ancak amaç aynı; varsa kusurları gizlemek, güzel olan yönleri ortaya çıkarmak ve kendinizi güzel hissetmek… Aslında kadınlar başkalarına güzel görünmek için değil, aynaya baktıklarında kendilerini güzel görmek için makyaj yaparlar. Kendini güzel hisseden kadının ise, özgüveni yerine gelir, mutlu olduğu için de etrafına ışıltı saçar.

Makyaj ürünleri söz konusu olduğunda bilinen bir gerçek de; kadınların tek bir ruj veya allıkla yetinemediğidir. Mutlaka her kadın, makyaj çantasında veya kozmetik masasında her renk ruj, göz farı, allık ve fondöten bulundurur. Ancak günümüzde kadınların iş yaşamında aktif rol aldıkları düşünüldüğünde, bunları mağazalardan satın almak için vakit yaratmak biraz zor oluyor. Bu durumda başvurulan ise; online alışveriş siteleri oluyor.

Turuncukasa.com, bu konuda güvenilir, marka ve ürün çeşitliliği ile benzerlerinin önüne geçmiş, sektöründe liderliğe oynayan Nusellus İlaç’ın online alışveriş sitesi. 2010 yılında Antalya’da ilaç ve kozmetik alanında faaliyete başlayan Nusellus İlaç, geniş tedarik ağı ile sektördeki boşluğu görerek, AR-GE çalışmalarını bu yönde yoğunlaştırmış ve ürün çeşitliliğine gitmiş. Bugün Nusellus İlaç; 440 marka ve 10.000’i aşkın ürün çeşidi ile birçok seçkin mağazaya toptan dağıtım yapmakta ve sitesinden online satış da gerçekleştirmekte…

Mac Makyaj Ürünleri
Mac Makyaj Ürünleri

Satış yaptığı markalar arasında, kadınların çok yakından tanıdığı MAC Cosmetics de var. MAC Cosmetics, fotoğrafçı ve makyaj uzmanı Frank Toscan ve makyaj uzmanı Frank Angelo adında iki arkadaşın, fotoğraf çekimlerinde diğer makyaj markaları ile istedikleri sonucu elde edememeleri üzerine, kendi makyaj markalarını yaratmasıyla Kanada’da doğmuş bir marka. İlk MAC dükkanı 1984 yılında Toronto’da açılmış ve dünyaya yayılmış. Firmanın makyaj ürünleri, ciltte kalıcı olmasıyla biliniyor. Yani MAC ürünleri kullandığınızda, devamlı makyaj tazelemeniz gerekmiyor.

Tüm MAC makyaj ürünlerinin yanı sıra, MAC cilt bakım ürünleri de, şimdi turuncukasa.com ‘da %20 indirimle satışta. Siteye girdiğinizde çok avantajlı fiyatlarla hemen alışverişe başlayabilir ve sepetinizi doldurabilirsiniz.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.