Mabel Matiz, Yeni Single Albümü ‘Ya Bu İşler Ne’ ile Geliyor

tarafından
550
Mabel Matiz, Yeni Single Albümü ‘Ya Bu İşler Ne’ ile Geliyor
5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

Mabel Matiz yeni albümü ile alakalı olarak hazırlıklarını tüm hızı ile devam ettiriyor. Kısa bir zaman dilimi içerisinde çıkarmayı planladığı Maya albümü için ön hazırlık süreci devam ederken arada derede tek şarkılık bir Single ile sevenlerinin karşısına yeniden çıkma hazırlığı içerisinde olan Matiz, ciddi anlamda fark yaratacak gibi görünüyor.

Ya Bu İşler Ne single albümü, internet üzerinde son dönemlerin en çok konuşulan albümlerinden birisi olarak dikkatleri çektiği gibi Maya isimli albüm çalışmasının öncesinde de bir nevi piyasa yoklaması ve ön haberci olarak da dikkatleri üzerine çekecek gibi görünüyor. Albümün video klip hazırlıkları da tüm hızı ile devam ediyor.

Klibin Yönetmen Koltuğunda da Kendisi Olacak

Video klip çalışmalarını noktalama sürecinde bulunan Matiz, yönetmen koltuğunda da Anıl Can ile birlikte oturarak bu anlamda yepyeni bir deneyim oluşturdu. Şarkının çok ses getireceğine dair haberler haftalar öncesinde internette yer almıştı. Nitekim klip de bir o kadar hareketli olacak gibi görünüyor.

Kostümlerde de ünlü modacı Hakan Akkaya imzası yer alıyor. Hareketli bir klibin bizlere sunulacağı ve ilk olarak da Youtube üzerinde NetD Müzik kanalı içerisinde bizler ile paylaşılacağı biliniyor. Konunun takipçisiyiz. Maya albümü ile alakalı haberler geldikçe sitemiz içerisinde sizlere sunmaya da devam edeceğiz.