Loja’s İle Mezuniyet Gecesinde Gümüş Zarafeti

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Okulların kapanmasına kısa bir süre kala genç kızları mezuniyet  heyecanı sarmaya başlıyor. Unutulmaz lise yıllarının sonuna gelen ve üniversiteyi bitirip ideallarinin peşinden koşan gençlerin bu özel günlerdeki şıklıklarına Loja’s gümüş takılar eşlik ediyor.

Öğrencilerin uzun ve yorucu maratonlarının ardından mezuniyet telaşı kendini göstermeye başlıyor. Mezuniyet gecesinde güzelliğini şık kıyafet ve aksesuarlarla sergilemek isteyenler için Loja’s gümüş mezuniyet takılarını görücüye çıkarıyor.

Genç kızların en özel gecelerinden biri olan mezuniyet gecesinde gümüşün büyülü zarafetini yaşatmak için hazırlanan koleksiyon ince taş işçiliği ile detaylarda göz dolduruyor. Pırlantanın ışıltısı zirkon taşlarla Loja’s Noche gümüş koleksiyonunda hayat buluyor.

Loja’s ile Gümüşte Mücevher Etkisi

Siyahın asaleti ile beyazın duruluğunun buluştuğu Noche tasarımlarının yanı sıra altın görünümlü gümüş setler de genç kızların kıyafetlerini zenginleştirecek tarzda. İtalyan modellerinden oluşan setler sallantılı tarzıyle hem kıyafetleri hareketlendiriyor hem de göz kamaştırıyor.

Genç kızlar için sadece mezuniyet gecesini değil mezuniyet törenini de düşünen Loja’s Donald Duck broşlarıyla cübbe ve kıyafetlerinize hoş ve eğlenceli bir hava katıyor. Bu tatlı heyecana ortak olmak için özel olarak hazırlanan koleksiyonlarını görmek için Loja’s mağazalarına uğrayın.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.