Loja’s İle Mezuniyet Gecesinde Gümüş Zarafeti

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Okulların kapanmasına kısa bir süre kala genç kızları mezuniyet  heyecanı sarmaya başlıyor. Unutulmaz lise yıllarının sonuna gelen ve üniversiteyi bitirip ideallarinin peşinden koşan gençlerin bu özel günlerdeki şıklıklarına Loja’s gümüş takılar eşlik ediyor.

Öğrencilerin uzun ve yorucu maratonlarının ardından mezuniyet telaşı kendini göstermeye başlıyor. Mezuniyet gecesinde güzelliğini şık kıyafet ve aksesuarlarla sergilemek isteyenler için Loja’s gümüş mezuniyet takılarını görücüye çıkarıyor.

Genç kızların en özel gecelerinden biri olan mezuniyet gecesinde gümüşün büyülü zarafetini yaşatmak için hazırlanan koleksiyon ince taş işçiliği ile detaylarda göz dolduruyor. Pırlantanın ışıltısı zirkon taşlarla Loja’s Noche gümüş koleksiyonunda hayat buluyor.

Loja’s ile Gümüşte Mücevher Etkisi

Siyahın asaleti ile beyazın duruluğunun buluştuğu Noche tasarımlarının yanı sıra altın görünümlü gümüş setler de genç kızların kıyafetlerini zenginleştirecek tarzda. İtalyan modellerinden oluşan setler sallantılı tarzıyle hem kıyafetleri hareketlendiriyor hem de göz kamaştırıyor.

Genç kızlar için sadece mezuniyet gecesini değil mezuniyet törenini de düşünen Loja’s Donald Duck broşlarıyla cübbe ve kıyafetlerinize hoş ve eğlenceli bir hava katıyor. Bu tatlı heyecana ortak olmak için özel olarak hazırlanan koleksiyonlarını görmek için Loja’s mağazalarına uğrayın.

More from the blog

Çocuk odası dekorasyonunda dikkat edilmesi gerekenler

Çocukları için yatak odası hazırlamanın heyecanını yaşayan ebeveynlerin, çocuk odası dekorasyonu için bu faktörleri göz önünde bulundurmaları gerekiyor.

2019 Yılı Mutfak Trendleri

Mimar Figen Erdağ Demircan 2019 trendleriyle mutfak yenilemek isteyenler için ipuçları verdi. İşte 2019 Mutfak Trendleri...

Derin ve huzurlu uykunun sırrı hangi renklerde saklı?

Günün yorgunluğunu unutturan derin bir uyku, huzur veren yatak odası dekorasyonu ve keyif dolu sabahlar…

Sevginizi göstermek için en güzel araç altın kolyeler

Altın kolyeler, tarihi eskilere dayansa da asıl değerini son dönemlerde kazanmıştır. Her geçen gün modellerine yenisini ekleyerek sonsuz bir model yelpazesine sahip olmaktadır.