Logonuzun Basılı Olduğu karton Bardakları Kullanın

5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

İşyerleri için imaj çok büyük önem taşıyor. Sadece rakip firmalara karşı değil, kendi çalışanlarına karşı da sağlam bir imaja sahip olunması önemli. Peki, bunu sağlamak için ciddi bir bütçe ayırmak mı gerekiyor? Aslında hayır. Sadece kullanılan materyaller ile bile personelin nazarında kurumsal bir imaj yaratılabiliyor. Bu ürünler arasında belki de en önemli olanı karton bardaktır! Çünkü bu ürünler ofislerde çok sık kullanılıyor.

Artık firmalar üzerinde kendi logolarının basılı olduğu baskılı karton bardak çeşitlerini tercih edebiliyor. Üstelik baskılı karton bardaklar için çok büyük bir bütçe ayrılmasına da gerek yok. Gayet makul bir ücret söz konusu! Bu şansı sunan ise işyerlerinin alışveriş için en çok tercih ettikleri internet sitelerinden biri olan Avansas. Üzerinde kendi firmanızın logosunun olduğu karton bardaklar tek logo ve çift logo seçenekleri eşliğinde işyerlerine sunuluyor.

Karton Bardak Fiyatı İşyerleri İçin Önemli!

Karton bardaklar cam bardak kadar sağlıklı olmasıyla da büyük ilgi görüyor. Hem sıcak hem de soğuk içeceklerle kullanıma uygun olması da elbette bu ürünleri daha cazip kılıyor. Ancak gün içerisinde çok fazla sayıda tüketilmesi ve sürekli tedarik edilmesi gerektiği de bir gerçek. Dolayısıyla işyerleri için karton bardak önemli bir gider! Bu durumda karton bardakların fiyatı da ister istemez önem kazanıyor. Avansas fiyat konusunda da işyerlerinin kalbini kazanmış gibi görünüyor. Logo baskılı karton bardak, firmanın tek seçeneği değil. Farklı seçenekler de sunuyor ve tüm ürün grubu için gayet makul fiyatları sunduğu, diğer internet siteleri ile kıyaslandığında ortaya çıkıyor.

Avansas ürünlerini kullananlar ya da bu markayı yakından tanıyanlar zaten belirli bir kalitenin altında olan ürünleri satışa sunmadığını biliyor. Karton bardak alışverişinde de kaliteye önem verenlerin beklentisi ziyadesiyle karşılanıyor. Tüm bu unsurları bir arada değerlendirince, bu internet sitesinin neden çok cazip olduğunu anlamak kolaylaşıyor. En azından karton bardak giderlerini azaltmak isteyenlerin ya da logo baskılı bardak çeşitlerini kullanmak isteyenlerin rotası belli. Siz de mutlaka fiyatlara göz atmak için bu siteye tıklayın, yıllık bazda önemli bir tasarruf yapabilirsiniz.

More from the blog

Arnica Ev Aletleri ile Evinizin ve Ailenizin Tüm İhtiyaçları Kolaylıkla Karşılanıyor

Evinizde her gün rutin olarak yaptığınız ev işleri için yorulmak nedir bilmeyen bir yardımcı mı arıyorsunuz? Arnica elektrikli ev aletleri tüm ev işlerinizde en büyük yardımcınız olmaya hazır.

Aynı yastığa baş koymuş evli çiftlere özel birbirinden farklı hediye önerileri!

Eşinizle ilk günkü heyecanınızı yeniden yaşatacak birbirinden farklı hediye önerileri ile sizlerleyim! 

Dizüstü Bilgisayar Modelleri İle Hayatın Hızını Yanınızda Taşıyın

Farklı markalara ait, geniş fiyat skalasındaki laptop modelleri ile MediaMarkt, herkesin laptop sahibi olmasını sağlıyor.

Yılbaşı için Hediye Rehberi

Yeni yıla gireceğimiz gün hız ile yaklaşırken yılbaşı için hediye rehberi olarak sizlere birkaç farklı öneriyi sizlere sunmak istiyoruz. Yeni yıl akşamı, ülkemiz genelinde...