Levi’s’ta Yeni Trend İspanyol Paça

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Levi’s’ın kadınlar için tasarladığı Flare (İspanyol paça) pantolonlar sezonun trendi olarak öne çıkıyor. Denim ve kadife kumaş alternatifleri bulunan bu modelleri, gömlekler ve ‘boyfriend’ tarzında uzun ve bol hırkalarla kombinleyebilirsiniz.

Levi’s’ta kalıp yenilikleri hız kesmeden devam ediyor. Sonbahar Kış sezonuyla birlikte ‘Flare’ yani İspanyol paça kalıplar da Levi’s’ın yeni koleksiyonundaki yerini aldı.

Yüksek ve düşük bel alternatifleriyle ‘Flare’ jean ve kadife pantolonlar sezonun ana trendlerinden biri olarak öne çıkıyor. ‘Flare’ yani İspanyol paça kalıplarla üst kısımda bedene oturan ve dizden başlayarak paça ucuna doğru genişleyen feminen bir görüntü elde edebilirsiniz. Bu pantolonlarınızı son trende uygun olarak gömlek ve uzun boyfriend tarzında bir Levi’s hırka ile kombinleyebilirsiniz.

‘Flare’ paça jeanler siyah, mürekkep mavisi, gri tonları; kadifeler ise açık camel, tozlu lavanta ve gri renk alternatifleri ile karşımıza çıkıyor.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.