Levi’s’ta İndirimler Başladı

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Levi’s Kış sezonu ürünlerinde %30’a varan indirimlerden yararlanmak için Levi’s mağazalarına uğramanın şimdi tam zamanı.

Levi’s tutkunlarının heyecanla beklediği indirim günleri başladı. Levi’s’ın Kış 2011–2012 Koleksiyonu ürünlerine şimdi %30’a varan indirimli fiyatlarla sahip olabilirsiniz! Hepsi birbirinden havalı indirimli ürünler tükenmeden bir Levi’s mağazasına uğramakta fayda var!

Yıllarca kullanacağınız modern klasikler Levi’s’ta

‘Seneye bunu kullanır mıyım?’, indirim sezonunda alışveriş yapanların kafasını en çok kurcalayan sorudur. Eğer Levi’s’tan alıyorsanız, tabii ki kullanırsınız. Ne de olsa Levi’s kendi çizgisinden ödün vermeden moda yaratmayı başaran markaların başında geliyor.

Indigo tarzda denim, yumuşak kadifeler, militer parkalar, kürk detaylı montlar

Levi’s Sonbahar/Kış 2011 koleksiyonunda temiz-düz çizgiler, el yapımı grafikler ve el dikişi detaylar dikkat çekiyor. Denim sanatında ustalığını konuşturan Levi’s’ın koleksiyonundaki parçalar, kullanışlılık ve endüstriyel görünümü kentsel bir dokunuşla bir araya getiriyor. Kadifeler; denimde soluk renkler, sakin mavi tonları ve yıkanmış indigo renkleri; dış giyimde kürklü montlar, parkalar ve militer görünüm koleksiyonun öne çıkan trendleri arasında yer alıyor.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.