Levi’s Curve ID Bootcut Skinny

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Levi’s Curve ID Bootcut Skinny ‘le yeni ve hep istediğiniz tarza sahip olabilirsiniz..

  • Levi’s denim tasarımlarda yıllardır dünyanın tüm podyumları ve kaldırımlarında, skinny, geniş paça ve boyfriend kesimlerin egemenliği hakim. Şimdi sıra bootcut’ta… İncelerek skinny silüeti oluştururken bileklerde genişleyen Levi’s Curve ID Bootcut Skinny, klasik bootcut’a modern bir yorum katarken, bacakları ise seksi ve ince gösteriyor. Seksi skinny kalıbı ile birleşen yeni paça kesimi bu sezon kadınların favorisi olacak.

    Yeni Levi’s® Curve ID Bootcut Skinny modeli bootcut’a bakışınızı sonsuza kadar değiştirecek şekilde tasarlandı. Yeni Bootcut Skinny jean’ler, farklı vücut tiplerine en uygun biçimde oturmak üzere tasarlanmış özel kalıp sistemi Levi’s Curve ID ile şekilleniyor. Bu yeni tarz, Levi’s Curve ID’nin mükemmel uyum teknolojisini kullanarak, farklı vücut tiplerine göre tasarlanmış, tüm kıvrımları vurgulayan son derece feminen bir görünüm kazandırıyor.

     

    Kaynak:milliyet.com

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.