Lastik Pabuç Koşu Teşkilatı

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

İstanbul’u iyi bildiğini mi düşünüyorsun? Gizli mekanlarını, kült kulüplerini, müziğini, sanatını? Bu şehri ne kadar iyi tanıdığını gösterme zamanı! Sanatçılar, müzisyenler, yazarlar, fotoğrafçılar, kısaca şehir hayatına ruh katan isimlerle İstanbul’u koşmaya var mısın?

 • Trendlerin sıkı takipçisiysen Lastik Pabuç’la çoktan tanışmış olmalısın. Dünyada git gide yükselen ‘sneaker boutique’ trendini Türkiye’ye getiren Lastik Pabuç, iş, okul, trafik, stres, yorgunluk, tembellik… tüm bahanelere meydan okuyarak bir hareket başlattı; Lastik Pabuç Koşu Teşkilatı.

  LP Koşu Teşkilatı’nın olayı, mahallede kavgadan, halı sahada tekmeden, alışverişte dükkandan dükkana koşmak gibi bir koşu aksiyonu değil. Bu teşkilat öyle gaza geldi ki, kendisine bir hedef koydu ve “Run Istanbul koşusuna hazırlanıyoruz!” dedi.

  LP Koşu Teşkilatı, koşu bandında bile koşmayıp yürüyecek sanatçıları, müzisyenleri, yazarları yanına aldı ve “Bundan sonra sağlıklı olacaksınız, kahvede taş çalmayacaksınız, düzenli olarak koşacaksınız” diyerek hepsinin kulaklarını çekti.

  LP Koşu Teşkilatı ile aynı kafadaysan, teşkilat seni 7 Ekim Run Istanbul koşusuna kadar her hafta İstanbul’un farklı noktalarında koşmaya çağırıyor. Katılım bilgisi için Twitter’den @LPKosuTeskilati’nı takip etmeyi ihmal etme. Hatta gözün açık olsun, şehrin farklı noktalarını gezecek LP Koşu Teşkilatı aracını yakaladığın an, harekete geç ve hazırlık koşularına kayıt yaptır.

   

  Kaynak:milliyet.com

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.